پانا/ فیلمبرداری اپیزود دوم «آتی‌ساز» بدون نوید محمدزاده تمام شد.
«آتی‌ساز» نام سه‌گانه‌ای به کارگردانی آروند دشت‌آرای است که ابتدا قرار بود یک مجموعه از 10 فیلم کوتاه باشد و توسط کارگردانان مختلفی ساخته شود،‌ اما فعلا این اتفاق منتفی شده و قرار است سه‌گانه‌ی «آتی‌ساز» ساخته شود که دو اپیزود اول آن پایان یافته است.

ایده ساخت «آتی‌ساز» در یک مجتمع توسط آروند دشت‌آرای طراحی شده و این اثر فیلمی بینافرهنگی‌ با تهیه‌کنندگی مهرداد رئیسی است.

در این فیلم کوتاه، الیزه ونتار، بازیگر هلندی که برای تمرین در نمایش «درباره تصویرت از من تجدید نظر کن» (کاری از کمپانی هنرهای اجرایی ویرگول) در ایران به سر می‌برد، در کنار مارین ون هولک (از هلند) سعید چنگیزیان، اشکان مهری، میثم میرزایی،اشکان جنابی، ساناز باقری، کاظم سیاحی و... به ایفای نقش می‌پردازد.

فیلمبرداری اپیزود دوم «آتی‌ساز» بر عهده پیمان شادمانفر بود و فیلمنامه‌ی آن به طور مشترک توسط مارین ون هولک و آروند دشت‌آرای نوشته شده است.

دشت‌آرای تاکنون بیش از ۲۵ اثر صحنه‌ای را در ایران و خارج از کشور، همچون «سگ سکوت»، «تن‌تن و راز قصر مونداس»، «رد پای صورتی»، «کمی بالاتر»، «بین خودمان باشد»، «باغبان مرگ» را روی صحنه برده است.

دیگر عوامل «آتی‌ساز- اپیزود دوم» عبارتند از: مدیر تولید و برنامه‌ریز: زینب نصرالهی، جانشین تهیه: کیمیا فاطمی، مجری طرح: حسین اکبری، طراح گریم: ایمان امیدواری، طراح صحنه: امیرحسین قدسی، طراح لباس: نگار نعمتی، دستیار کارگردان : بهنام اعلمی، منشی صحنه: سعیده دلیریان و عکاس: سحاب زری‌باف.