باشگاه خبرنگاران/ فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني «ذهن خاموش»، «فرار» و «من بتي نيستم» تنها برخي فيلم‌هاي آخر هفته سيما هستند.
فيلم‌هاي سينمايي، تلويزيوني و انيميشن «ذهن خاموش»، «فرار»، «من بتي نيستم»، «بابا بزرگ آهني»، «فرزند ماه»، «بچه ‌رو بگير»، «هميشه آغاز»، «دنياي جديد»، «کليد ازدواج»، «اپراتور»، «گمشده در تايلند»، «چراغ‌هاي قرمز»، «بندر آور»، «ريو 2»، «گربه آوازه‌خوان»، «شوق زندگي»، «به پانچ خوش آمديد»، «دنياي کامل»، «مخمصه»، «سرمينا»، «الله مزار»، «هاچيپو»، «آستريکس گالي»، «مولان1»، «يک تکه نان»، «پاسخ ناعادلانه»، «رقص شيطان»، «تحول»، «من، تو و ما» و «اصلاح داستان زندگي» پنج‌شنبه و جمعه 23 و 24 دي‌ماه از شبکه‌هاي سيما روي آنتن مي‌رود.
شبکه يک سيما
فيلم تلويزيوني «ذهن خاموش»، به کارگرداني «مهرداد خوشبخت»، پنج‌شنبه 23 دي‌ماه ساعت 22:15 از شبکه يک سيما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فيلم با بازي «ياس نوروزي»، «پرويز فلاحي پور» و «مسعود آب پرور» خواهيد ديد: مردي پس از هشت‌ماه بر روي تخت بيمارستان از کما خارج مي‌شود. دکتر برايش شرح مي‌دهد در زماني که قصد داشت از خيابان عبور کند، اتومبيلي به او زده و از صحنه مي‌گريزد! مرد بر اثر شدت ضربه‌اي که به سرش خورده حافظه‌اش را از دست داده است. روزي مرد تصوير شهيد «احمدي‌روشن» را از تلويزيون مي‌بيند به نظرش مي‌آيد که او را مي‌شناسد اما دکتر به نظر او بي‌تفاوت مي‌ماند؛ از سويي مرد در خواب‌ و ‌رويا موفق مي‌شود که نامش را که «محسن عسگري» است به خاطر بياورد! محسن از بيمارستان مي‌گريزد تا بلکه بتواند اطلاعات جديدي را به خاطر بياورد... .
فيلم تلويزيوني «فرار» به کارگرداني «رضا صافي»، جمعه 24 دي‌ماه ساعت 16 از شبکه يک سيما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فيلم آمده است: در ماه‌هاي پاياني عمر رژيم طاغوتي شاه در ايران، پس از پيوستن گروه‌هاي مختلف از بدنه‌ي ارتش شاهنشاهي به قيام مردم، ساواک و نيروهاي امنيتي درصدد کنترل اوضاع برآمده و اين امر موجب کشتار و درگيري‌هاي مختلف در پادگان‌هاي ارتش مي‌شود. در اين ميان سرباز وظيفه «شفيع توکل‌نيا» که از تصميم ساواک براي دستگيري جمعي از نيروهاي انقلابي مستقر در پادگان نيروي هوايي مطلع شده؛ تصميم مي‌گيرد براي اطلاع‌رساني به آنان از پادگان خود فرار کند. در اين مسير گروهبان «سليمي» که ناخواسته پايش به اين ماجرا کشيده مي‌شود از سر اجبار با وي همراه شده و در طول اين سفر تحول پيدا مي‌کند... .
در فيلم تلويزيوني «فرار»، «بابک انصاري»، «ملک سراج» و «عليرضا استادي» هنرنمايي کرده‌اند.
شبکه دو سيما
فيلم سينمايي «من بتي نيستم»، به کارگرداني «جين پير آرميس»، پنج‌شنبه 24 دي‌ماه ساعت ‌‌8 صبح از شبکه دو سيما پخش مي‌شود.
در خلاصه داستان فيلم آمده است: «بتي» دختر 10 ساله‌ي گوشه‌گير، آرام و خيال‌پردازي است که به همراه پدر و مادر و تنها خواهرش در خانه‌اي ويلايي نزديک به يک آسايشگاه بيماران رواني زندگي مي‌کند. مديريت آسايشگاه بر عهده پدر «بتي» است. والدين او درباره شغل پدر «بتي» با هم اختلاف نظر دارند و کشمکش آنها انزوا و تنهايي «بتي» را دوچندان مي‌کند. «اِنيس»، خواهر بزرگ‌تر و بهترين دوست «بتي» براي ادامه تحصيل راهي مدرسه شبانه‌روزي مي‌شود که ...
«آلبا گايا» و «استفانه فريس» در فيلم سينمايي «من بتي نيستم» نقش‌آفريني کرده‌اند.
فيلم سينمايي «بابا بزرگ آهني» به کارگرداني «شينوبو ياگوچي»، جمعه 24 دي‌ماه ساعت 8 از شبکه دو سيما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فيلم آمده است: سه کارمند شرکت الکترونيکي «کيمورا» بايد در يک نمايشگاه روبات شرکت کنند. روبات ساخت آنها در اثر سهل‌انگاري از بين مي‌رود و آنها تصميم مي‌گيرند تا يک بازيگر را در لباس روبات قرار دهند و آن ‌را به عنوان روبات شرکت خود عرضه کنند. «شيگه ميتسو» پيرمرد 73 ساله‌اي‌ است که براي اين کار انتخاب مي‌شود و نقش روبات را بازي مي‌کند. در هنگام برگزاري نمايشگاه، به دليل ازدحام جمعيت يکي از ستون‌هاي تبليغاتي مي‌افتد و روبات جان دختر جوان خبرنگاري را نجات مي‌دهد. اين مسأله انعکاس گسترده‌اي در رسانه‌ها به وجود مي‌آورد و براي بسياري هم شک‌برانگيز مي‌شود... .
«نائوتو تاکه ناکا»، «يوريکو يوشيتاکا» و «گاکو هامادا» بازيگران اين فيلم هستند.
فيلم سينمايي «فرزند ماه» به کارگرداني «دلفاين گليز»، جمعه 24 دي‌ماه ساعت 15:30 از شبکه دو سيما پخش خواهد شد.
فيلم در مورد رابطه محبت‌آميز يک پزشک فداکار و با‌اخلاق با بيمار سرطاني خويش است. پسر بيمار که با پزشک خود يک رابطه احساسي برقرار مي‌کند؛ در شرايط بسيار سخت بيماري به خاطر علاقه‌اش به پزشک با بيماري خود مقابله مي‌کند... .
در اين فيلم، «کوانتين چالال»، «امانوئل ديويس»، «کارولين پراست» و «ناتالي باتيفو» بازي کرده‌اند.
فيلم سينمايي «بچه رو بگير» به کارگرداني «فرانک کوراسي»، جمعه 24 دي‌ماه ساعت 23 از شبکه دو سيما پخش خواهد شد.
در اين فيلم با بازي «کوربين بلو»، «کريستين استوارت» و «مَکس تيِريو» خواهيم ديد: خانواده‌اي پرجمعيت در خانه‌اي دور هم زندگي مي‌کنند. پدر خانواده يک صخره‌نورد است که پايش در يکي از صخره‌نوردي‌ها آسيب جدي ديده است. او در بيمارستان بستري است و منتظر جواب آزمايشاتش مي‌باشد. مادر خانواده در بانک کار مي‌کند. سيستم امنيت بانک مرکزي را مادر آنها طراحي کرده است. او صاحب 4 فرزند است. دختر بزرگ او نيز صخره‌نورد است که مادرش به هيچ عنوان رضايت ندارد او راه پدرش را ادامه دهد! روزي به آنها خبر مي‌رسد که پدرشان بايد عمل سنگيني انجام دهد. آنها به هيچ عنوان هزينه عمل را نمي‌توانند مهيا کنند. از اين رو بچه‌ها گرد يکديگر جمع مي‌شوند و تصميم مي‌گيرند کاري کنند... .
شبکه سه سيما
فيلم تلويزيوني «هميشه آغاز» به کارگرداني «احمد شادکامي»، پنج‌شنبه 23 دي‌ماه ساعت 10 از شبکه سه سيما پخش مي‌شود.
در اين فيلم با نقش‌آفريني «مريم رحمتي» و «علي کشوري» خواهيد ديد: «ژاله» با مادر پير و بداخلاقش زندگي مي‌کند. دايي يکي از دوستانش که مردي جوان به‌نام «بهرام» است از وي خواستگاري مي‌کند. «ژاله» با وجود اينکه دل‌باخته «بهرام» شده به خاطر اخلاق بد مادرش حاضر به اين ازدواج نمي‌شود که ...
فيلم سينمايي «دنياي جديد» به کارگرداني «هوون جانگ پارک»، پنج‌شنبه 23 دي‌ماه ساعت 24 از شبکه سه سيما پخش مي‌شود.
در خلاصه فيلم آمده است: رييس پليس «کانگ»، افسري به نام «جاسونگ لي» را به عنوان نفوذي، وارد شرکت تبهکاري «گلدمون» مي‌کند. دبيرکل «گلدمون» در يک تصادف کشته مي‌شود. در بين نامزدهاي جانشيني درگيري ايجاد مي‌شود. نزاع اصلي بين «جونگ جونگ» اهل جنوب کره و «لي جونگ گو» , اهل «سئول» است. با اشتباه رئيس پليس «کانگ» افراد نفوذي او لو مي‌روند و همه کشته مي‌شوند اما «جونگ»، «جاسونگ» را زنده مي‌گذارد. «لي جونگ گو» ، «جونگ» را مي‌کشد و خودش نيز توسط افراد «جاسونگ» کشته مي‌شود... .
در اين فيلم «مين سيک چوي» و «جيونگ مين هوانگ» هنرنمايي کرده‌اند.
فيلم تلويزيوني «کليد ازدواج» به کارگرداني «داود مولقي»، جمعه 24 دي‌ماه ساعت 10 به روي آنتن شبکه سه سيما مي‌رود.
در اين فيلم با هنرنمايي «عليرضا خمسه»، «نادر سليماني» و «فاطمه صامتي» خواهيد ديد: جواني براي بار سيزدهم به خواستگاري مي‌رود! او که از دفعات مراجعه براي خواستگاري تجربياتي اندوخته است؛ سعي مي‌کند با رفع همه اشتباهات گذشته و فراهم‌آوردن امکانات لازم اين بار موفق شود. اما در آخرين مراجعه با مشکل تازه‌اي روبرو مي‌شود که هرگز به آن فکر نکرده بود.....
فيلم سينمايي «اپراتور» به کارگرداني «آماريا اولسون» و «اوبين اولسون»، جمعه 24 دي‌ماه ساعت 14:30 از شبکه سه سيما پخش مي‌شود.
در اين فيلم خواهيد ديد: يک تيم تبهکار براي سرقت هم‌زمان از چندين بانک، «پاملا» زني که اپراتور مرکز پليس است را گروگان گرفته‌اند و او را مجبور مي‌کنند که پليس‌ها را به صحنه‌هاي ساختگي و اتفاقات ديگر بفرستد تا آنها بتوانند دور از پليس و در امنيت کامل نقشه خود را عملي کنند. همسر اين زن «جرمي» پليس است اما آنها به دليل مشکلاتي که قبلاً پيش آمده قصد جدايي دارند. «پاملا» چاره‌اي ندارد که «جرمي» را از طريق پيام کوتاه از ماجرا با خبر کند اما سارقين تمام کارهاي او را زير نظر دارند... .
فيلم سينمايي «گمشده در تايلند» به کارگرداني «زهنگ ايکسو»، جمعه 24 دي‌ماه ساعت 19 از شبکه سه سيما پخش مي‌شود.
در اين فيلم خواهيد ديد: شيمي‌داني به نام «ژولانگ» ماده‌اي به نام «ابرگاز» توليد کرده است که حجم بنزين را تا 30 درصد افزايش مي‌دهد! همکار «ژولانگ»، «گائوبو» که در آزمايشات حضور داشته است با يک شرکت فرانسوي قرارداد بسته است. اما «ژولانگ» قصد ندارد آن را به خارجي‌ها بفروشد «ژولانگ» و «گائوبو» در آزمايشگاه آقاي «چو» کار مي‌کنند. «چو» در «تايلند» است. «ژولانگ» و «گائوبو» سعي مي‌کنند مخفيانه خودشان را به «چو» برسانند تا از او وکالت‌نامه بگيرند... .
«بائوکيانگ ونگ» و «بو هانگ» در اين فيلم نقش‌آفريني کرده‌اند.
شبکه چهار سيما
فيلم سينمايي «چراغ‌هاي قرمز» به کارگرداني «رودريگو کورتس»، پنج‌شنبه 23 دي‌ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سيما روي آنتن مي‌رود.
در خلاصه داستان فيلم آمده است: «ارگاريت» استاد روانشناسي دانشگاه، تمام دوران حيات علمي‌اش را صرف بررسي پروژه‌هاي تردستي و بررسي افرادي که ادعا دارند با غيب و روح مردگان در ارتباط هستند؛ صرف کرده است. «تام»، استاد فيزيک دانشگاه نيز نظرش متمايل به اوست و با دستگاه‌هاي سنجشش به «مارگاريت» کمک مي‌کند. در حالي که دو استاد پروژه‌هايشان را دوشادوش يکديگر پيش مي‌برند؛ از طرفي فردي به نام «سايمون» که به داشتن نيرو و انرژي‌هاي خاص شهرت دارد، به درمان بيماران با استمداد از اين نيروها مشغول است. او قرار است نمايش‌هايش را در بزرگ‌ترين سالن شهر در معرض ديد عموم قرار دهد. اين دو استاد در تلاش هستند حقه‌هاي سايمون را فاش کنند که ناگهان «مارگاريت» به شکلي مرموزي جانش را از دست مي دهد... .
«رابرت دنيرو»، «سيليان مورفي» و «سيگورني ويور» در فيلم سينمايي «چراغ‌هاي قرمز» نقش‌آفريني کرده‌اند.
فيلم سينمايي «بندر آور» به کارگرداني «آکي کوريسماکي»، جمعه 24 دي‌ماه ساعت 21:30 از شبکه چهار روي آنتن مي رود.
در خلاصه داستان فيلم با بازي «آندره ويلم»، «کتي اوتينن» و «زان پير داروسون» خواهيد ديد: پسربچه‌اي سياه‌پوست، به طور غيرقانوني از کشورش به «فرانسه» مهاجرت مي‌کند تا مادرش را پيدا نمايد. او در خاک «فرانسه» از دست پليس فرار کرده در پناه پيرمردي که روزهايش را با واکس‌زدن کفش مردم سپري مي‌کند؛ قرار مي‌گيرد. او که به سختي تا «فرانسه» خود را رسانده تا مادرش را مجبور به بازگشت به کشور خودشان نمايد؛ به کمک پيرمردي اطلاعات لازم را به دست مي‌آورد. پيرمرد با سوارکردن پسرک بي‌نوا در قايق و رهسپارکردن او به شهري که مادرش در آن سکني گزيده است؛ نويد بهبودي معجزه‌وار همسرش را از پزشکان مي‌شنود؛ که اين موضوع زندگي‌اش را شکوفا مي‌سازد.
شبکه پنج سيما
انيميشن سينمايي «ريو2» به کارگرداني «کارلوس سالدانها»، پنج‌شنبه 23 دي‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سيما پخش مي‌شود.
در اين انيميشن خواهيم ديد: «بلو» و «ژول» و سه فرزندش دلشان مي‌خواهد که از محيط شهر دور شده و به آمازون بروند! در بدو ورود «ژول» متوجه مي‌شود که پدرش «ادوارد» نمرده است. زندگي در جنگل براي «بلو» سخت است ولي سعي مي‌کند خودش را با محيط وفق دهد ولي نمي‌شود! «بلو» تصميم مي‌گيرد «آمازون» را ترک کند که متوجه حضور آدم‌ها در جنگل و قطع درختان مي‌شود و برمي‌گردد و بقيه را راضي مي‌کند که با آدم‌ها بجنگند. همه با آدم‌ها مي‌جنگند و موفق مي‌شوند. «توليو» و «ليندا» هم که براي کمک به پرندگان آبي آمده بودند به آنها کمک مي‌کنند و منطقه آنها را جز مناطق حفاظت شده اعلام مي‌کنند.
فيلم سينمايي «گربه آوازه‌خوان» به کارگرداني «کامپوزيا پرتوي»، جمعه 24 دي‌ماه ساعت 9 از شبکه پنج پخش مي‌شود.
در خلاصه داستان آمده است: «حسني» همراه خواهرش «گلدونه» در پرورشگاه سکنا دارد. روزي زن و شوهري براي انتخاب کودکي به پرورشگاه مي‌آيند و «گلدونه» مورد توجه آنها قرار مي‌گيرد، اما هنگامي که آنها با توافق مدير پرورشگاه قصد دارند او را با خود ببرند، «حسني» با تکرار اين واقعيت که آنها داراي پدري هستند که روزي آنها را از سر فقر و ناچاري جلوي پرورشگاه گذاشته و بالاخره سراغ آنها خواهد آمد، از بردن او جلوگيري مي‌کند. «حسني» و «گلدونه» به قصد يافتن پدرشان از پروشگاه فرار مي‌کنند اما جستجوي آنها به نتيجه نمي‌رسد و گرسنه و خسته به گربه‌هاي ولگرد کوچه و خيابان برمي‌خورند... .
در اين فيلم سينمايي «مهدي عسگري»، «راحله اسماعيلي»، «رضا بابک»، «حميدجبلي» و «پوراندخت مهيمن» ايفاي نقش کرده‌اند.
فيلم سينمايي «شوق زندگي» به کارگرداني «رابرت هارمون»، جمعه 24 دي‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش مي‌شود.
در اين فيلم با بازي «سم اليوت»، «جان کوربت» و «سارا پالسون» خواهيم ديد: «ونسا مارکز»، دختري جوان براي کودکان يک مهدکودک در شب سال نو داستان کودکي خود را تعريف مي‌کند. «ونسا» در کودکي دچار بيماري سرطان مي‌شود و در حال گذراندن مراحل شيمي‌درماني است. او به همراه خانواده‌اش به يک شهر کوچک نقل مکان مي‌کنند. يک روز «ونسا» از علاقه‌اش به عيد سخن مي‌گويد و پدرش ناگهان تصميم مي‌گيرد عيد سال نو را پيش از موعد مقرر برگزار کند زيرا ممکن است «ونسا» قبل از عيد بميرد و نتواند جشن ديگر سال نو را تجربه کند! اما مشکل اين است که در اين موقع از سال وسايل و لوازم مورد نياز جشن سال نو پيدا نمي‌شود... .
فيلم سينمايي «به پانچ خوش آمديد» به کارگرداني «ايران کروي»، جمعه 24 دي‌ماه ساعت 20:30 از شبکه پنج پخش مي‌شود.
در خلاصه داستان با نقش‌آفريني «جيمز مکاوي»، «مارک استرانگ» و «اندرو رازبروگ» آمده است: يک تبهکار به‌نام «جيکوب استرن وود»، در حال فرار از دست مأمور پليس وظيفه‌شناس، «مکس لوئينسکي» است. «جيکوب» براي اينکه «مکس» بيش از اين او را تعقيب نکند به زانويش يک گلوله مي‌زند و فرار مي‌کند. سال‌ها بعد «مکس» همچنان در تلاش است تا او را به دام اندازد تا اينکه پسر «جيکوب»، حين فعاليت‌هاي غيرقانوني مربوط به خريد و فروش اسلحه دستگير شده و پس از مدتي به شکل مبهمي به قتل مي‌رسد! اين اتفاق در حالي مي‌افتد که نامزد نخست‌وزيري «رابرت رايزمن» يکي از شعارهاي انتخابي خود را آزادي خريد و فروش و تجارت اسلحه براي خروج از بحران اقتصادي و رونق زندگي مردم قرار داده است و رئيس پليس «گايگر» نيز با او همراهي مي‌کند... .
شبکه تماشا
فيلم سينمايي «دنياي کامل» به کارگرداني «کلينت ايستوود»، پنج‌شنبه 23 دي‌ماه ساعت 20 از شبکـه تماشا پخش خواهد شد.

در اين فيلم با بازي «کوين کاستنر» و «لورا درن» خواهيم ديد: داستان در «دالاس کانتي»، سال ۱۹۶۳ رخ مي‌دهد. حول‌وحوش سفر مرگ «کندي» به «تگزاس»، يک زنداني فراري به نام «بوچ»، پسر بچه‌اي به نام «فيليپ» را به گروگان مي‌گيرد! اما خيلي زود رابطه‌اي نزديک ميان اين دو شکل مي‌گيرد که با کشته شدن ناخواسته‌ي زنداني به دست پليس، فرجامي تلخ مي‌يابد... .
فيلم سينمايي «مخمصه» به کارگرداني «مايکل مان»، جمعه 24 دي‌ماه ساعت 20 از شبکـه تماشا پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فيلم با بازي «آل پاچينو» خواهيم ديد: «نيل مک‌کالي»، دزدي حرفه‌اي است که به همراه دستيار قماربازش «کريس شيهرليس» و «مايکل کريتو» دست به دزدي خطرناکي در يک بانک مي‌زند و با ۱٫۶ ميليون دلار فرار مي‌کند، اما يکي از نگهبانان در اين جريان به دست «وينگرو» به قتل مي‌رسد. آنها سريعاً آن محل را ترک مي‌کنند. «وينسنت هانا» يکي از برترين کارآگاهان وارد ماجرا مي‌شود، وي با هوش و نبوغي که دارد سرنخ‌هايي را به دست مي‌آورد... .
شبکه شما
فيلم تلويزيوني «سر مينا» به کارگرداني «اصغر دهقان»، پنج‌شنبه 23 دي‌ماه ساعت 23 از شبکـه شما پخش خواهد شد.
در اين فيلم خواهيم ديد: حاج «حسن عطارزاده» از ميناکاران قديمي شهر «اصفهان» است. سال‌ها پيش به دليل جواني و بي‌تجربگي باعث دل‌شکستگي همسرش شده و از هم جدا مي‌شوند. بعد از گذشت سال‌ها، هنوز حاجي به گذشته و خاطراتش مي‌انديشد و پشيمان است. روزي دختر جواني به نام «مينا» براي کارورزي نزد حاجي مراجعه مي‌کند که از قضا خواهرزاده حاجي به او علاقه‌مند مي‌شود! حاجي براي خواستگاري به منزل «مينا» مراجعه کرده و در آنجا همسر سابق خود را مي‌بيند و متوجه مي‌شود در زمان جدايي همسرش باردار بوده و مينا دختر اوست... .
«اصغر دهقان»، «افسانه صالحي»، «ليدا شريفي» و «شيلا ماندگار» در فيلم تلويزيوني «سر مينا» بازي کرده‌اند.
فيلم تلويزيوني «الله مزار» به کارگرداني «محمد باقري نيکو »، جمعه 24 دي‌ماه ساعت 13:30 از شبکـه شما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان آمده است: يک پسر از طايفه‌اي با دختري از طايفه‌ي ديگر که با هم مشکل داشته، ازدواج کرده‌اند. با روي دادن اتفاقاتي درگيري مابين برادر عروس«جعفر قلي» با داماد «لانجان» رخ مي‌دهد که منجر به کشته‌شدن «لانجان» مي‌شود. به‌واسطه اين قتل پدر و برادر عروس به زندان مي‌افتند و عروس با پسر خردسالش تنها مي‌ماند. با اينکه مي‌داند طايفه همسر متوفايش پذيراي او نيستند و کمر به قتل او بسته‌اند درمانده و پريشان به دامان خانواده همسرش پناه مي‌برد. در کمال ناباوري مورد حمايت‌هاي مادر شوهرش قرار مي‌گيرد و اين مرهمي است بر زخم‌هاي قلب رنجيده عروس جوان. در کشاکش کينه دو طايفه که در فکر انتقام هستند با روشدن مدارک گمشده مشخص مي‌گردد «لانجان» را برادر «لاله» به قتل نرسانده... .
در اين فيلم تلويزيوني، «سحر سليماني»، «شرف‌نساء نيرومند» و «فرزانه رمضاني» هنرنمايي کرده‌اند.
شبکه کودک
انيميشن سينمايي «هاچيپو» به کارگرداني «اولريک کنيش»، پنج‌شنبه 23 دي‌ماه ساعت 19:30 از شبکـه کودک پخش خواهد شد.
در اين انيميشن خواهيم ديد: در دهکده‌اي دورافتاده به نام «شلادرباخ» در جنوب «مونيخ»، که بين کوه‌هاي آلپ محصور شده رازي نهفته است: موجوداتي کوچک و نامرئي به نام «بروني» در دهکده‌ي زيرزميني زندگي مي‌کنند و تنها پدربزرگ «رايتر» که مسن‌ترين فرد دهکده است از وجود آنها آگاه مي‌باشد و مي‌تواند آنها را ببيند. بهترين دوست نامرئي وي «هاچيپو» است که تنها 356 سال دارد و جوان‌ترين «بروني» است! روزي «هاچيپو» از هجوم غول‌هاي عظيم‌الجثه به روستاي زيرزميني خبر مي‌دهد. غول‌ها در واقع ماشين‌هاي ساختماني و راهسازي هستند. پدربزرگ و بروني‌ها گرچه مشکلاتي براي ماشين‌ها و کارگران ايجاد مي‌کنند، اما درنهايت پدربزرگ جاي ديگري را براي زندگي به «بروني‌ها» پيشنهاد مي‌کند...
انيميشن سينمايي «آستريکس گالي» به کارگرداني «رنه گوچيني» و «آلبرت اودرزو»، جمعه 24 دي‌ماه ساعت 19:30 از شبکـه کودک پخش خواهد شد.
در اين انيميشن خواهيم ديد: «جوليوس سزار» سرزمين «روم» را تصرف مي‌کند. اما يک منطقه‌ي کوچک به نام «گُل» در مقابل آنها ايستادگي مي‌کند. جادوگر قبيله براي مردم آنجا معجون قدرت تهيه مي‌کند که به آنها قدرت معجزه‌آسايي مي‌بخشد! از طرفي «رومي‌ها» به دنبال کشف راز قدرت «گلي‌ها» هستند. آنها يک جاسوس به جمع مردم «گل» مي‌فرستند تا سر از راز آنها دربياورند! روزي دو تن از قهرمانان «گلي»، به نام‌هاي «آستريکس» و «ابليکس» در جنگل با جاسوس «رومي‌ها» مواجه مي‌شوند و گمان مي‌کند که او هم‌قبيله‌ي خودشان است و او را با خود به قبيله مي‌برند... .
انيميشن سينمايي «مولان1» به کارگرداني «توني بنکرافت» و «باري کوک» جمعه 24 دي‌ماه ساعت 19:30 از شبکـه اميد پخش خواهد شد.
در اين انيميشن خواهيم ديد: «مولان» يک دختر شجاع اهل کشور «چين» است. در آن‌ زمان به «چين» حمله شده و از جانب امپراطور يک فراخوان همگاني براي جنگ زده مي‌شود. «مولان» براي نجات پدر بيمارش از مرگ، مخفيانه خودش را به عنوان يک پسر در ارتش جا زده و به جاي پدر وارد ارتش مي‌شود و در اين مسير به يکي از قهرمانان افسانه‌اي «چين» مبدل مي‌شود... .
شبکه افق
فيلم سينمايي «يک تکه نان» به کارگرداني «کمال تبريزي»، جمعه 24 دي‌ماه ساعت 20:30 از شبکه افق پخش خواهد شد.
در اين فيلم خواهيد ديد: در يک امامزاده روستايي کوهستاني پيرزني ادعاي کرامت کرده و مي گويد، معجزه‌آسا همه قرآن کريم را در لحظه‌اي حفظ شده و شفابخش است! مردم دورش جمع شده‌اند تا از او شفا بگيرند. نيروي انتظامي نگران مي‌شود که مبادا بلوايي به‌پا شود پس يک گروهبان و يک سرباز راه مي‌افتند تا مسأله را بررسي کنند. سرباز يک روستايي ساده‌دل و کم‌حرف است. در مسير يک کربلايي هم که با برادرش قهر است همراه آنها مي‌شود. در طول مسير اتفاقاتي مي‌افتد که ...
در اين فيلم سينمايي «رضا کيانيان»، «رويا نونهالي» و «هومن سيدي» ايفاي نقش کرده‌اند.
شبکه نمايش
فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني «پاسخ ناعادلانه»، «رقص شيطان» و «تحول» پنج‌شنبه 23 دي‌ماه ساعت 11، 17:15، 21 از شبکه نمايش روي آنتن مي‌رود.
فيلم‌هاي سينمايي ‌و تلويزيوني «من، تو و ما» و «اصلاح داستان زندگي» جمعه 24 دي‌ماه ساعت 17:15 و 21 از شبکه نمايش پخش مي‌شود.
با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويد