باشگاه خبرنگاران/ آلبوم «دوباره عشق» نخستين آلبوم رسمي «حامد همايون» که پيش از اين قرار بود در تاريخ 22 دي ماه روانه بازار موسيقي کشور شود، از صبح امروز و با يک روز تاخير در سراسر کشور منتشر شد تا پديده جديد موسيقي پاپ کشور، نخستين آلبوم رسمي خود را به صورت گسترده در اختيار دوستدارانش قرار بدهد.

اين آلبوم در هجده قطعه به نام‌هاي: «ديوونگي، قسمت، چه عشقي ،نگاهم کن، دوباره عشق، مي روم، بارون که زد، چنين کنم چنان کنم، مجنون، دنياي من، خدا همين حوالي، شيدايي، به چشمات قسم، چتر خيس، مردم شهر، آه نکش، جادوي نگاه و هيهات» روانه بازار موسيقي کشور شده است که به گفته محسن رجب پور (مديرعامل شرکت ترانه شرقي و تهيه کننده آلبوم دوباره عشق)، دوازده قطعه از اين آثار قبلا منتشر شده بود و شش قطعه جديد نيز در اين آلبوم گنجانده شده است.

موزيسين هايي چون سامان امامي، مسعود جهاني و سپهر شاکري در اين آلبوم همکاري کرده اند و سهيل حسيني، محمدرضا نظري، ندا حاتمي، آرزو مرجاني و مريم زاهدي نيز ترانه سراهاي نخستين آلبوم رسمي حامد همايون هستند. ميکس و مسترينگ اين آلبوم را نيز محمد فلاحي بر عهده داشته است.

محسن رجب پور پيش از اين درباره اين اثر انتشار نخستين آلبوم رسمي «حامد همايون گفته بود: «در دوره کنوني فضاي موسيقي در کشور به گونه‌اي شده که بسياري از هنرمندان حوزه موسيقي از ياس و غم و عشق هاي واسوخت مي‌خوانند. ماموريت حامد همايون در اين آلبوم تزريق فضايي مثبت و سرشار از انرژي خوب در جامعه است که شرکت ترانه شرقي سعي دارد در آينده اي نزديک بيشتر و بيشتر در اين فضا فعاليت و فرهنگ سازي کند.»با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويد