باشگاه خبرنگاران/ تجربه موفق برنامه سحرگاهی «سر سفره خدا» امسال نیز در شبکه نهال میهمان سحرگاهی خانواده‌های ایرانی خواهد بود.
از سحرگاه دوم رمضان کودکان روزه اولی می‌توانند در کنار خانواده‌شان لحظات پرفیض سحر را از ساعت 3 الی 4:30 بامداد با برنامه «سر سفره خدا» از برنامه‌های پرنشاط و معنوی سرشار سازند.

برنامه «سر سفره خدا» با مجری‌گری حامد مدرس و همچنین مجری محبوب کودکان دهه شصت یعنی خانم مینا هاشمی و همچنین با مجری- بازیگری احسان مهدی و سیدمهدی عظیمی تقدیم خانواده‌ها خواهد شد و در طول یک ساعت و نیم با آیتم‌های جذابی همچون «خوش به حال ما (شور و شوق شرکت در میهمانی خدا)»، «خداحافظ (تشویق به خداحافظی هر روز با یک عادات ناپسند در ماه مبارک)»، «فانوس (قصه‌گویی با صدای محمد رضا سرشار)» و «نقاشی خدا (توصیفات کودکانه درباره خداوند)» از کودکان روزه اولی پذیرایی خواهد کرد.

گفتنی است؛ قالب برنامه‌های سحرگاهی ماه مبارک با تم مناجات و فضای معنوی و معمولا برای مخاطب بزرگسال اجرا می‌شود اما برنامه «سر سفره خدا» در فضایی پرنشاط و شاداب و حتی با درونمایه طنز ویژه کودکان به خصوص روزه اولی‌ها در قالب نمایشی بر روی آنتن می‌رود.با کانال تلگرامی «آخرین خبر» همراه شوید