کافه سینما/ علی احمدزاده، کارگردان فیلم‌های مهمونی کامی و مادر قلب اتمی، که در پست قبلی خود، حاتمی‌کیا کارگردان به وقت شام را با عبارت زشتی خطاب قرار داده بود، در این باره در پست بعدی‌اش در صفحه شخصی، در این باره توضیح داد:
تشخیص دادم یک بار با ادبیات حاتمی کیا جوابش داده بشه. خشن و بی رحمانه.
۲: اگر اسم قاسم سلیمانی رو آوردم به دلیل این بود که حاتمی کیا برای سخنرانی خونین و متکبرانه ش از اسم فرمانده ی نظامی مملکت نام برد که کسی جرأت نکنه حرف بزنه، کار هنری ربطی به کار نظامی نداره و به نظرم اینجای کار حاتمی کیا ریاکارانه س،
به همین دلیل گفتم متاسفم دوستانم در یک همچین فستیوالی که هنری نیست و نظامی ست سیمرغ گرفتن.
این برداشت من نتیجه ی سخنرانی حاتمی کیا و جوایز اهدا شده س و قایم شدن پشت اسم قاسم سلیمانی ست.
۳: گفتم برو جنگ چون احساس کردم روحیه ی جنگندگی بیشتری داری تا روحیه آرتیستی، فکر کردم اونجا می تونی از مرزهای کشورت دفاع کنی، و با کشتن داعشی های وحشی آروم بگیری،
چرا که به نظرم کارایی خودت رو در سینما از دست دادی.
۴: فعالیت های من چه در صفحه ی شخصیم، چه در سه فیلمی که ساختم مشخصن در راستای به دست آوردن آزادی های شخصی و طبیعی ست، (بدون جنگ و خشونت)که عدم وجود آن باعث واژگون شدن حال و روز امروز جامعه س.
اگر این فعالیت و نقد و خشمم به سخنان حاتمی کیا مرا وطن فروش، داعشی، خائن و منافق می کنه، دستانم به نشانه ی تسلیم بالاست.
پی نوشت: عکس از صفحات طرفدار حاتمی کیاست، پنج هزار کامنت تهدید آمیز، و متهم کردن من به داعشی اوج بی عدالتی ست،
بی عدالتی دقیقن نکته ای ست که من و هزاران آدم دیگه بهش اعتراض داریم. اگر کسی اعتراض داره نباید با اتهمات و تهمت های این مدلی سرش زیر آب بره.
حاج قاسم اگه اینستاگرام داری بیا یه سر به پیج من بزن و ببین زیر پرچم نظام و اسلام و دین و اسم شما چه نفرت پراکنی نسبت به من و خانواده م و مردم شبیه به من شده.
ما داعشی و وطن فروش، ولی اینا چین؟
اینا کین که در این سالها رشد کردن و بال و پر گرفتن؟
اینا که اگه دستشون می رسید منو سنگسار می کردن به جرم انتقاد به حاتمی کیا و بردن اسم حاج قاسمهمراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar