میزان/ بازیگر فیلم "مغزهای کوچک زنگ زده" گفت: من در بازیگری به دنبال رمز و راز و رسیدن به انسانیت هستم. وقتی خداوند می‌فرمایند "فتبارک الله احسن الخالقین" یعنی وجود انسان و انسانیت والاترین ارزش است.
فرید سجادی حسینی بازیگر سینما که امسال با فیلم "مغزهای کوچک زنگ زده" در جشنواره فیلم فجر حضور یافته بود در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر جلوی دوربین دو سریال تلویزیونی "سوگند" به کارگردانی "همایون اسعدیان" و "هیات مدیره" ساخته "مازیار میری" هستم و به جز این دو اثر فعلاً کاری ندارم.

وی درباره چگونگی بازی و رسیدن به نقش در فیلم "مغزهای کوچک زنگ زده" افزود: ما به عنوان بازیگر باید از تمامی پدیده های پیرامون خود الهام بگیریم. یکی از نقاط مثبت برای هر بازیگر همبازی‌های وی در یک اثر هستند و در مغزهای کوچک زنگ زده بازی در کنار "لادن ژاوه وند" بهترین نوع الهام پذیری بود.

بازیگر فیلم "ایتالیا ایتالیا" درباره آرزوی خود در بازیگری تاکید کرد: مگر من چند سال دیگر زنده هستم که بخواهم به جوایز و آرزو فکر کنم. اصلاً جوایز جشنواره کیلویی چند است؟ تا چه حد انسان باید به جایزه ها وابسته باشد؟ اینها سوالاتی است که من در این سن باید از خودم بپرسم.

وی درباره بازیگری خود بعد از فیلم فروشنده ادامه داد: آن نقش برای من تکرارنشدنی است. واقعیت شاید نقش‌های بعدی به بزرگی آن نقش نباشند اما من به این چیزها فکر نمی کنم و کار خودم را انجام می دهم. من در بازیگری به دنبال رمز و راز و رسیدن به انسانیت هستم. وقتی خداوند می‌فرمایند "فتبارک الله احسن الخالقین" یعنی وجود انسان و انسانیت والاترین ارزش است.

سجادی حسینی در همین راستا خاطرنشان کرد: این زیبایی بخشی مربوط به جسم و وجود انسان است و از نظر من آن چیزی که خداوند آن را زیبا می داند روح و بصیرت انسان است. من در بازیگری به دنبال همین روح و بصیرت می گردم.



همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar