صبا/ «هم اکنون «جن زیبا» مراحل پایانی خود را می گذراند و تقریبا آماده دریافت پروانه نمایش شده است.»

مهرداد فرید تهیه کننده فیلم سینمایی «جن زیبا» درباره آخرین وضعیت این فیلم به «صبا» گفت: هم اکنون «جن زیبا» مراحل پایانی خود را می گذراند و تقریبا آماده دریافت پروانه نمایش شده است.

وی در ادامه افزود: طی چند روز آینده درخواست پروانه نمایش فیلم را ارسال خواهیم کرد و باتوجه به تاخیر در گرفتن پروانه نمایش به احتمال زیاد اکران فیلم در اواخر تابستان خواهد بود.

فرید درخصوص فیلمنامه «ملاقات با جرجیس» که مدتی است مشغول به نگارش آن است، توضیح داد: علاوه بربحث تامین سرمایه در این کار، فیلمنامه نیز نیاز به نگارش های نهایی دارد.

وی پیش از درخصوص این فیلمنامه گفته بود: این فیلم در ژانر طنز ساخته می شود و با فیلم «دعوتنامه» و «بی تابی بیتا» که در ژانر اجتماعی بودند فرق دارد.

فیلم سینمایی «جن زیبا» با کارگردانی بایرام فضلی و تهیه کنندگی مهرداد فرید با حضور فرهاد اصلانی و نورگل یشیلچای بازیگر معروف ترکیه ای،محرم زینال زاده،لیلا زارع،لیلاموسوی،علی جعفری،میثم پویان فر و غزل فرید ساخته شده است.

در داستان این فیلم سینمایی آمده است: یدالله که مدتی است زنش مرده، شب‌ها شبح می‌بیند...همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar