آخرین خبر/ صبح روز پنجشنبه 14 تیر، ویدئویی از محمدحسین فرحبخش تهیه‌کننده سینما در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که سیدعلی احمدی، مدیر پردیس سینمایی ملت را به‌خاطر نمایش ندادن آثارش در سینماهای وابسته به شهرداری تهران مورد انتقاد قرار داد. وی در این مصاحبه مدعی شد سید علی احمدی که تهیه کننده خندوانه نیز می باشد، در پشت پرده این برنامه مشغول رانت خواری است و به رامبد جوان درباره وی هشدار داد.

در روز 17 تیرماه رامبد جوان در ویدئویی جوابیه ای برای اتهامات رانت خواری در خندوانه که حسین فرح بخش مطرح کرد را داد. وی در این ویدئو این اتهامات رد کرده است و گفت: رامبد جوان با انتشار فیلم کوتاهی از صحبتهای خود در صفحه شخصی‌اش از حضور سیدعلی احمدی تهیه کننده برنامه «خندوانه» و هزینه های صرف شده در این برنامه گفت: «درباره «خندوانه» برخی اوقات، بعضی ها صحبت هایی می کنند و ما را به جاهایی نسبت می دهند که اصلا جای حرف زدن و جواب دادند من را ندارد، اما چند وقت پیش عزیزی در سینما حسین آقا حرفی راجع به من و از زبان من بیان گفت که تا حدی غلط و دروغ و نامردی بود، که نتوانستم جواب ندهم.
حسین آقا! ای بزرگ من در سینما! سید علی احمدی یک تهیه کننده کار درست و برادر و عزیز دوست من در «خندوانه» است و ۲۴ سال است که کار رسانه و تهیه کنندگی می‌کند و کارش را عالی انجام می دهد، در تمام این دو سال به کمک گروهش باهم «خندوانه» را جلو بردیم، باید برای چیزهایی که گفتی در یک جا عذرخواهی کنی.
گفته بودی پشت صحنه «خندوانه» زد و بند است و با رانت پیش می رود. اگر سند داری نشان دهی د و اگر ندارید حرفی نزدید. باید بگویم تمام هزینه های «خندوانه» از اسپاسنر برنامه تأمین می شود و ریالی از تلویزیون گرفته نمی شود که به عنوان بودجه تلویزیون و بیت المال باشد. اسپانسر هزینه های «خندوانه» را نیز به تلویزیون میدهد و تلویزیون پول ما را می دهد، ما هیچ دخالتی در امور مالی و اسپانسر نداریم.
خواهش می کنم از این به بعد با سند حرف بزنید و دیگران هم با سند گوش کنند و حرف بزنند، باور کنند «خندوانه» برای شادی مردم ساخته می شود و اگر میخواستیم پول در بیاریم ، سکه خرید و فروش می کردیم و برج و ساختمان می ساختیم، ما برای سینما و حرفه خودمان کار می کنیم.مخلصیم! از خودتون مراقبت کنید.»

امروز در ادامه جنجال های پیش آمده بین این دونفر، حسین فرح بخش مجدادا در ویدئویی تند و تهدید آمیز با استناد به صحبت های خود رامبد جوان دوباره اتهام رانت خواری را مطرح کرده است. وی گفت: «اگر من دهانم را باید ببیندم، تو باید دهنت را گل بگیری. من روزی به تو گفتم این تهیه کننده دارد به سینما ایران ظلم می کند و تو گفتی این فرد تنها تدارکات است. تو این کار را کردی که تنها خودت بخوری. شما پولی که اسپانسر که در برنامه ات می آوری، پول بقال سر کوچه تان است یا پول بچه پابرهنه های زاهدان و کردستان و جنوب کشور است. بعد تو میلیاردر می شوی. خندوانه یا هندوانه یک برنامه مبتذل است. تو این پول را از کجا آوردی، سه سال پیش که ماشینت را دزدیدند، پول نداشتی جایش بگذاریالان در این سه سال از کجا پول آوردی. معلوم است که از رانت در پشت صحنه استفاده می کنی.» باید دید این بار پاسخ رامبد جوان در مورد ادعاها و توهین های وی چه خواهد بود.


حسین فرح بخش در صحبت های روز 14 تیر خود مطرح کرد: «یک آدمی است به نام احمدی نامی که مسئول پردیس سینمای ملت است. این آدم نه سواد این کار را دارد و نه می‌فهمد درنهایت باید روضه‌خوان باشد و در همین مجالس بخواند. یک روزی می‌خواستیم فیلم «آس و پاس» را اکران کنیم و ایشان در اندازه‌ای نبود که بخواهد با من نشست و برخاست کند. خیلی باید بگذرد تا بتواند این لیاقت را پیدا کند که کنار من بنشیند. ایشان گفت بعد از هفت امام من فیلم کمدی در سینما اکران نمی‌کنم. گفتم ببین عزیز من، شما که نمی‌توانی این را بگویی، هفت امام تمام شده است. ما همیشه در تاریخ عزادار امام حسین(ع) هستیم اما این روضه‌خوانی یک چیز متحجرانه و حقه بازی است.»
این صحبت های وی در فضای مجازی از طرف روحانیون و مداحان واکنش هایی را به دنبال داشت. آنها صحبت های وی را توهین به ساحت امام حسین (ع) تلقی کردند. در پی این واکنش ها وی صحبت های خود را اصلاح کرده و گفت: «افتخار من این است که نوکر اهل بیت و سیدالشهدا هستم و هر برگ برنده‌ای در زندگی دارم از مجالس اهل‌بیت و از علما و مداحان اهل‌بیت دارم و شکی در آن نیست. شاید کل دنیا را اختصاصی و ویژه گشته باشم، اما سفر اولی که به کربلا رفتم را با هیچ چیز در تاریخ عوض نمی‌کنم. تکلیف من با تشکیلات سیدالشهدا روشن است. در حال حاضر هم بیشتر از آن که وقتم به کار باشد، در مجالس امام حسین(ع) هستم و از این مجالس استفاده می‌کنم.»


در ویدئوی این خبر خلاصه ای از صحبت های رد و بدل شده بین این دو نفر را مشاهده می کنید.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar