تیتر هنر/ دفاع مجری برنامه ماه عسل جهت تبرئه خود از گرفتن وام میلیاردی با انتقاداتی از سوی کاربران شبکه‌های مجازی مواجه شد.
احسان علیخانی که در مظان اتهام گرفتن هدیه ۳ میلیاردی قرار دارد جهت دفاع از خود به برنامه حالا خورشید رفت و توضیحاتش را ارائه داد.

به نظر می‌رسد افکار عمومی از بابت رقم این هدایا و فساد افسارگسیخته در نظام بانکی آزرده خاطر هست و به راحتی حرف‌های کسانی که رقم‌های سنگینی را در قالب وام‌های قرض‌الحسنه و هدیه دریافت کرده‌اند را نمی‌پذیرد.

حرف‌های علیخانی نیز کمکی به پاک شدن تصویر مخدوش شده او در نزد افکار عمومی نکرد و کاربران در فضای مجازی واکنش منفی نسبت به دفاع یک طرفه مجری ماه عسل در برنامه رشیدپور نشان دادند.

یکی از کاربران در انتقاد به حرف‌های رشیدپور که سعی در کوچک نمودن اتفاقات داشت، نوشت: رشیدپور: ۶ میلیارد تومن در برابر اون اسم‌های بزرگ و رقم‌های زیاد چه ارزشی داره؟! چون دزدی بزرگتر انجام می‌شه به دزدی‌های ما کاری نداشته باشین. ۶ میلیارد برای رشیدپور و علیخانی و … رقم کوچیکیه!

کاربر دیگری با انتقاد از یک طرفه بودن برنامه بیان کرد: برنامه حالا خورشید روایتی یک طرفه ارائه می‌کند؛ یک طرف را آورده و از خودش دفاع می کند و در آن بین توهم توطئه را هم پیش می‌کشد! چرا از شرق کسی دعوت نشد؟ ضریب نفوذ شرق چقدر است و ضریب نفوذ آنتن زنده شبکه سه در این ساعت چقدر! یاد ۲۰ دقیقه وقت اضافه احمدی‌نژاد افتادم!

کاربر دیگری چنین نوشت: احسان علیخانی می‌گه ۳ میلیارد گرفته برای سه سال، اون هم واریز شده به حساب شخصی خودش که برنامه بسازه باهاش، ۶ تا برنامه ساخته. باشه اصلا تو راست می‌گی، سود پول واریز شده در ماه چقدره؟

شخص دیگری نیز به واریز پول به حساب شخصی علیخانی اشاره داشت و توضیح داد: یک جواب ساده به این سوال بدین: اگر ۳ میلیارد تومن هزینه تبلیغات بوده چرا به حساب شخصی احسان علیخانی ریخته شده؟ سوال اصلی همینه و جواب واضح می‌خواد نه از این شاخه به اون شاخه پریدن و حرف‌های بی‌ربط!

کاربر دیگری با زیرکی رشیدپور را به چالش کشیده و نوشته: رضا رشیدپور که در حالا خورشید با آوردن احسان علیخانی و خضریان در قامت وکیل مدافع حاضر شد،‌ پس در برنامه آتی برود سراغ باقی ماجرای ثامن الحجج، حداقل تکلیف باقی رقم‌ها نیز مشخص شود. اصلا تکلیف این ۳ میلیارد روشن شد حالا تکلیف باقی ۱۳۰۰۰ میلیارد که از جیب مردم به مالباختگان پرداخت شد را روشن کنید.