آخرین خبر/ معصومه ابتکار با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت: امروز با دختران عزیز شین آبادی دیدار کردم و فردا در جلسه هیات دولت با حضور رییس جمهور گزارش وضعیت آنها را مطرح و با وزرای مرتبط مانند آقایان بطحائی و قاضی زاده هاشمی صحبت می کنم. از آقای نوبخت نیز برای تامین به موقع این اعتبار درخواست خواهم کرد.
در صورت لزوم می‌توان از متخصصان و پزشکان نقاط دیگر دنیا دعوت کرد. این کار شدنی است تا نظرات علمی پزشکان دیگر نیز در مورد این دختران استفاده شود و در زمینه مشاوره های روانشناسی هم اصلا نباید تعلل شود.
همین طور مشکل این دختران عزیز را در مورد دیه در شورای فقهی و حقوقی معاونت زنان پیگیری می کنیم تا اصلاحات لازم اعمال شود. «آینده شغلی این دختران» و بیمه آنها هم مهم است.

باید اعتبار سالیانه یک و نیم میلیاردی ‌ که برای درمان این دختران عزیز در نظر گرفته شده اختصاص یابد و وزارت آموزش و پرورش نیز اقدامات لازم در مورد تقویت روند درسی آنها را با توجه به فرصت تعطیلات تابستانی را انجام دهد.
چند نفر از این دختران عزیز دوست داشتند «آموزش موسیقی» ببینند که قرار شد با مرکز آموزش‌های فنی و حرفه‌ای موسیقی صحبت کنیم و حتی با وجود آسیب‌هایی که به دستشان وارد شده در این دوره‌ها شرکت کنند.

موضوع سوختگی از دید سیستم ایمنی بدن و موضوع پیوند بسیار پیچیده است و با وجود صدها عمل جراحی که مجموعا بر روی این دختران عزیز صورت گرفته، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هم باید با خرید تجهیزات لازم به روند بهبودی آنها کمک بیشتری کند.

#دختران_شین_آبادی
#معصومه_ابتکارهمراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar