فارس/ تهیه کننده برنامه «وقتشه» گفت: تعدادی محورهای فرعی جدیدی برای برنامه «وقتشه» تعریف شده که در قالب مستندهای جذاب در حال تولید هستند. از این تعداد می‌توانم به آیتم‌هایی نظیر کجا بریم؟، چی بخریم؟، کار و بار و ... اشاره کنم.
«ابوالفضل صفری» تهیه کننده برنامه «وقتشه» گفت: در حال حاضر بخش نمایش مشارکتی را به این برنامه اضافه کردیم نمایش مشارکتی، نمایش موضوع محوری است که با حضور مردم پیش می‌رود.

وی ادامه داد: این نمایش مشارکتی اتفاقی است که برای اولین بار در تلویزیون افتاده است و ما این را با استفاده از محتوای سبک زندگی ایرانی اسلامی بومی کردیم که تا به اینجای کار استقبال زیادی از آن شده است.

این تهیه کننده در ادامه بیان داشت: تعدادی محورهای فرعی جدیدی برای برنامه تعریف شده که در قالب مستندهای جذاب در حال تولید هستند. از این تعداد می‌توانم به آیتم‌هایی نظیر کجا بریم؟ چی بخریم؟ کار و بار؟ و ... اشاره کنم.

وی در ادامه افزود: با توجه به محورهای اوقات فراغت، تولید داخلی، صرفه جویی و بحران آب پیوست‌های فرعی به برنامه اضافه شده است.

صفری درباره تغییر و اضافه شدن مجری جدیدی به این برنامه عنوان داشت: مجری ما تغییری نمی‌کند و تا زمانیکه تولید داشته باشیم کامران تفتی همراه ما خواهد بود.

این تهیه کننده با اشاره به پایان زمان تولید این برنامه نیز گفت: هنوز صحبتی در این باره نشده و اگر قرار باشد این برنامه ادامه نداشته باشد مدیران شبکه نسیم باید تصمیم بگیرند.

به گزارش فارس، انتقال مهارت‌های اساسی، بهبود سبک زندگی در فضایی شاد و خودمانی در دستور کار تیم برنامه سازی قرار دارد.

این برنامه به تهیه کنندگی ابوالفضل صفری و اجرای کامران تفتی با محوریت زندگی بهتر و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در حال ساخت است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar