مهر/ جیم کری هم به جمع منتقدان ایده ترامپ مبنی بر شکل‌دهی شاخه‌ای جدید از ارتش ایالات متحده برای نبرد در فضا پیوسته است.
آیا شما آرزو می‌کنید ترامپ را به فضا بفرستند تا او از زمین دور باشد؟ اگر شما چنین آرزویی دارید بدانید جیم کری هم چنین آرزویی دارد و همراه شماست.
این بازیگر و نقاش محبوب اواخر روز جمعه از توییتر خود استفاده کرد تا جدیدترین نقاشی‌اش را با نزدیک به ۲۰ میلیون فالوور خود به اشتراک بگذارد. این بار او روی برنامه نظامی «نیروی فضایی» ترامپ تمرکز کرد که ترامپ می‌گوید قرار است تبدیل به ششمین شاخه دولت ایالات متحده و قسمتی از ارتش شود.
این نقاشی ترامپ را در قالب یک فضانورد به تصویر کشید و پشت سرش هم ستاره‌ها دیده می‌شوند. کری نوشت: آیا ریاست‌جمهوری شما از مرزهایش فراتر رفته است؟ بهتر است به نیروی فضایی زنگ بزنید! به افتخار حماقت و فراتر از آن!
کری با نوشتن «پیش به سوی حماقت و فراتر از آن» به جمله معروف شخصیت باز لایت‌یر از مجموعه فیلم‌های «داستان اسباب‌بازی» اشاره داشت که می‌گفت «پیش به سوی ابدیت و فراتر از آن». علاوه بر این، کری در توییتش یک بار دیگر لینکی را قرار داد که به سایت رای‌دهی آنلاین دولت می‌رفت. به این ترتیب او از مخاطبانش می‌خواهد در انتخابات میان‌دوره شرکت و جمهوری‌خواهان را تضعیف کنند.
روز پنجشنبه، مایک پنس یک بار دیگر از ایده نیروی فضایی حمایت کرد که شاخه‌ای جدید از ارتش ایالات متحده خواهد بود و می‌تواند تا سال ۲۰۲۰ تاسیس شود.
او گفت: همانطور که رییس‌جمهور ترامپ گفته این کافی نیست که ما فقط در فضا حضور داشته باشیم بلکه باید در فضا برتری آمریکایی داشته باشیم و همینطور هم خواهد شد. همانطور که رییس‌جمهور گفته، فضا هم درست مثل زمین و دریا مکانی برای مبارزه و جنگ است.
پنس اضافه کرد: رقبای ما با اعمال خود به وضوح نشان داده‌اند که فضا را از همین حالا به مکانی برای جنگ و نبرد تبدیل کرده‌اند و ایالات متحده هم از این چالش کناره‌گیری نخواهد کرد.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar