آخرین خبر/ جایزه بعدی، بهترین بازیگر مرد است که باز هم دو برنده داشت. نسرین نصرتی و هومن حاجی عبداللهی این جایزه را اهدا کردند.
جایزه نخست به هادی حجازی‌فر برای بازی در «لاتاری» رسید.
حجازی‌فر روی سن آمد و گفت: «من هیچ ابایی ندارم از این که بگویم دارم یکی از مهم‌ترین رویاهایم را تجربه می‌کنم. یک تصویر قدیمی را با هم مرور کنیم. میانه دهه هفتاد که روزنامه ها با یک روز تاخیر به شهرستان می‌رسید. ما در یک زیرزمین سرد، با مجله دنیای تصویر رویا می‌ساختیم. خوشحالم که این‌جا هستم و امیدوارم مجله وزین دنیای تصویر باز هم بتواند رویا بسازد. متشکرم از هیات محترم داوران برای این جایزه باارزش. تشکر می‌کنم از همه عوامل «لاتاری»، جواد عزتی و محمدحسین مهدویان. شاید این حرف چندان حرفه‌ای نباشد، اما هرجا میرم و کار می‌کنم، یاد می‌گیرم. اما با حسین عزیز واقعا لذت می‌برم. امیدوارم دیگران هم لذت این همکاری را بچشند.»

جایزه دوم نیز به کوروش تهامی برای فیلم «رگ خواب» رسید.
تهامی روی سن آمد و گفت: «با عرض سلام. خیلی خوشحالم و افسوس که جناب معلم عزیز کنار ما نیست که از خنده‌های زیبایش لذت ببریم. متشکرم از هیات محترم داوران که زحمت‌هایم را ارج گذاشتند. درود به امید عزیز که این راه را ادامه می‌دهد و از همین جا می‌گویم که ما همه پشتت هستیم. ممنون از آذر معماریان که چراغ این جشن را روشن گذاشته است. ممنونم از حمید نعمت‌الله که به من اعتماد کرد و این نقش سخت را به من داد. ممنونم از همسرم که اگر نباشد، زندگی برایم بسیار سخت است. یک تشکر هم می‌خواهم از علی جان اوجی بکنم که در پشت و روی صحنه عرق می‌ریزد و دلش برای دوستانش می‌تپد.»همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar