آخرین خبر/ سید مهدی صدرالساداتی با انتشار این ویدئو در اینستاگرامش نوشت:بعد از آن‌که اسلام، اشرافیت را قلع و قمع کرده بود، یک طبقه‌ى اشراف جدید در دنیاى اسلام به وجود آمد. عناصرى با نام اسلام، با سمتها و عناوین اسلامى - پسر فلان صحابى، فلان یار پیغمبر ...
کسانى پیدا شدند که براى مهریه‌ى دخترانشان، به جاى آن مهرالسنه‌ى چهارصد و هشتاد درهمى ، یک میلیون دینار؛ یک میلیون مثقال طلاى خالص قرار دادند! چه کسانى؟ پسران صحابیهاى بزرگ، مثلاً مصعب‌بن‌زبیر و از این قبیل. .
وقتى مى‌گوییم فاسد شدن دستگاه از درون، یعنى این. یعنى افرادى در جامعه پیدا شوند که بتدریج بیمارى اخلاقى مسرى خود - دنیازدگى و شهوت‌زدگى - را که متأسفانه مهلک هم هست، همین‌طور به جامعه منتقل کنند.
در چنین وضعیتى، مگر کسى دل و جرأت یا حوصله پیدا مى‌کرد که به سراغ مخالفت با دستگاه یزیدبن‌معاویه برود؟! چه کسى به فکر این بود که با دستگاه ظلم و فساد آن روز یزیدى مبارزه کند؟ در چنین زمینه‌اى، قیام عظیم حسینى به‌وجود آمد، که هم با دشمن مبارزه کرد و هم با روحیه‌ى راحت‌طلبى فسادپذیر روبه تباهى میان مسلمانان عادى و معمولى. این مهم است. یعنى حسین‌بن‌على علیه‌السّلام، کارى کرد که وجدان مردم بیدار شد. .
رهبر انقلاب ، سال 71
چه کسی حوصله دارد با این طبقه اشراف پر ادعای مسئول زاده مبارزه کند؟ آیا کسی هست در دهان اینها بکوبد و روحیه راحت طلبی فسادپذیر میان خودمان را عوض کند؟ .
پ.ن: شنیدم به نقل از جماران، حکم جلب ایشان را گرفتند ، البته ایشان که ایران نیست !
پ.ن2: باید اسم برد، باید حرف از مصعب بن زبیر ها زدهمراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar