مهر/ برنامه «از فراز الوند» در شبکه دو این هفته مدهای رفتاری، گفتاری، پوششی و ادبیات محاوره را بررسی می کند.
مجتبی احمدی تهیه کننده و سردبیر برنامه «از فراز الوند» خبر داد: این هفته با بررسی موضوع مد در جامعه از زوایای مختلف سعی کردیم مزایا و معایب مد شدن در هر حوزه ای از جمله پوشش، ادبیات کلامی و محاوره ای و حتی ظاهری را مورد بررسی قرار دهیم.

وی افزود: در این هفته با ورزشکاران که برخی از الگوهای جوان ها محسوب می شوند درباره مدهای پوششی و ظاهری صحبت کردیم. صادق ورمزیار فوتبالیست پیشکسوت، علیرضا نیکبخت واحدی، امیرحسین صادقی و حمید قبادی دانا دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و امیرعلی دانایی بازیگر سینما و تلویزیون که پیش از آغاز حرفه بازیگری در عرصه مدلینگ فعالیت داشته مهمانان این هفته برنامه ما بودند.

تهیه کننده «از فراز الوند» بیان کرد: فردا با نگاهی اقتصادی و البته اجتماعی محمد مبین کارشناس اجتماعی برنامه به بررسی آماری واردات پوشاک، کفش، لوازم آرایش در کشور می پردازد و قرار است در بحث میزان ارز تخصیص داده شده به واردات لوازم آرایشی، کفش، پوشاک و... به آسیب شناسی مدهای وارداتی که با فاصله از فرهنگ ایرانی در جامعه جا می افتد، بپردازیم و در این بخش قرار است جایگاه اجتماعی و فرهنگی افراد یک کشور در مبحث مدگرایی بررسی و مورد تحلیل قرار بگیرد.

برنامه «از فراز الوند» به تهیه کنندگی حمیدرضا معدنچی و مجتبی احمدی از شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت ۷:۳۰ با اجرای محمودرضا قدیریان و محیا اسناوندی و محمدرضا یزدان پرست (کارشناس_مجری حوزه اخبار) از شبکه دو سیما روی آنتن می رود. مهدی هژبری (ورزشی)، غزاله پورخاکی (فرهنگ و ادب)، عباس غفاری (تئاتر و سینما) و مینا پورنیا کارشناسان بخش های مختلف این برنامه تلویزیونی هستند.

مجله صبحگاهی «از فراز الوند» در شبکه دو که هر روز حوالی ساعت ۷:۳۰ روی آنتن می رود این هفته مدهای رفتاری، گفتاری، پوششی و ادبیات محاوره را بررسی می کند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar