ایسنا/ وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی به همراه مدیرعامل بنیاد رودکی و مدیرکل هنرهای نمایشی به تماشای نمایش " آوانتاژ "نشست.
به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی ،سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی،علی اکبر صفی پور مدیرعامل بنیاد رودکی و شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی ، سه شنبه شب 3 مهرماه باحضور در تالار حافظ به تماشای نمایش" آوانتاژ " به کارگردانی کامران شهلایی و محمد لارتی نشستند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از تماشای این اثر نمایشی در صفحه توئیتر خود درباره این نمایش نوشت: "نمایش آوانتاژ را دیدم؛ روایت صادقانه از یک معصومیت غریبانه. در 4 آذر 65، در اندیمشک 52 هواپیما یک‌ساعت و 45 دقیقه شهر را می‌کویند و کابوس‌ جنگ را در جان شهر می‌نشانند با پیکرهای نایافته، اجساد فروپاشیده و دلهره‌های بازمانده. آوانتاژ، هنرمندانه آوار زندگی در یک شهر باز می‌نماید. "
نمایش " آوانتاژ " که با محوریت آثار مرتبط با دفاع مقدس، پرداختی مستندگونه به زوایایی کمتر دیده شده از رویدادهای رخ داده در سال‌های جنگ و دهه شصت را به تصویر میکشد، روایتی نامتعارف و غیرخطی از زندگینامه یک فوتبالیست و اتفاقاتی است که منجر به حذف این بازیکن جوان از ترکیب تیم ملی فوتبال ایران در دهه شصت می‌شود.
الهام نامی، امین وحیدی‌پور، رضا بهرامی، ابوذر ساعدی، شادی صیادی، ترانه کوهستانی، احمد جعفری، آرزو کریمی زند و ایلیا بکریان در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.
این اثر نمایشی که اجرای خود را از 2 مهرماه آغاز کرده هر روز ساعت 18:30 در تالار «حافظ» روی صحنه می‌رود.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

ايران مهربان
سيل آگهی