باشگاه خبرنگاران/ عباس اکبری آخرین وضعیت اکران دو فیلمی که تهیه کنندگی آنها را برعهده دارد را تشریح کرد.
عباس اکبری تهیه کننده سینما درباره آخرین وضعیت ساخت «خر‌ها آدم نمیشوند» گفت: فیلمبرداری این فیلم سینمایی به پایان رسید و به زودی مراحل فنی آن آغاز می‌شود.
وی درباره حضور این اثر در جشنواره فیلم فجر بیان کرد: فرم حضور در این رویداد فرهنگی هنری را پر کردیم و هدف ما نمایش در جشنواره فیلم فجر است.
این تهیه کننده درخصوص اکران «خانه دیگری» گفت: این فیلم سینمایی قرار است قبل از شروع جشنواره فیلم فجر اکران شود، اما هنوز زمان قطعی آن مشخص نیست.
فیلم سینمایی «خر‌ها آدم نمی‌شوند» به کارگردانی اکبر منصور فلاح و تهیه‌کنندگی عباس اکبری است.
لیلا اوتادی، ارژنگ امیرفضلی، یوسف تیموری، اصغر حیدری، فاطمه شکری، هدی منصور فلاح، سعید دولتی، چیا بابامیری، فرشته محمدی، نیما نعمتی‌زاده و هنرمندان خردسال کیان علی پناه، هامون قربانی، آرمان پیراسته، تینا فتوحی و آیلا فیروزی بازیگران این فیلم هستند و به زودی چند بازیگر چهره دیگر نیز به گروه افزوده خواهند شد.
فیلم یک فانتزی اجتماعی و کودکانه است و در خلاصه داستان آن آمده است: بعضی از آدم‌ها در دنیای واقعی خطا‌هایی کرده و به همین دلیل تبدیل به خر و به جنگل تبعید شده‌اند. معلمی‌به نام ادیب برای آموزش آنان به جنگل می‌رود تا با طی کردن مراحل آموزش، به اشتباه خود پی برده، هویت اصلی خود را بازیافته، آدم شده و به جامعه بازگردند. حدود ۳ ماه می‌گذرد و اثری از ادیب نمی‌شود تا اینکه....
منصورفلاح پیش از این کارگردانی فیلم‌ها و سریال‌هایی، چون «آژانس دوستی»، «پسر‌های ترشیده»، «پیشانی سفید»، «برای آخرین بار»، «فقط به خاطر تو»، «به خاطر من»، «نشانی لاله‌ها»، «آقای گرفتار» را به عهده داشته است.
در فیلم سینمایی «خانه دیگری» که کارگردانی آن را بهنوش صادقی و تهیه کنندگی را عباس اکبری بر عهده داشته است؛ گوهر خیراندیش، لیلا زارع، پژمان بازغی، ناصر هاشمی، علیرضا جعفری، متین ستوده، روشنک گرامی، رابعه مدنی، پیمان یونسی و امیرجمشید صادقی بازی می‌کنند.
فیلم «خانه دیگری» با مضمونی اجتماعی داستان زندگی «مرجان» را روایت می‌کند که باید ظرف ۱۰ روز، پولی را برای پدرش تهیه کند. او در طی این مسیر با موانعی روبرو می‌شود که زندگی زناشویی‌اش را نیز تحت الشعاع قرار می‌دهد.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید