مهر/ نت‌فلیکس به همراه یک کمپانی دیگر ساخت اقتباس سینمایی دیگری از مشهورترین اثر دافنه دوموریه یعنی «ربه‌کا» را کلید زدند.
نت‌فلیکس و کمپانی انگلیسی «Working Title» در حال کار روی نسخه‌ای جدید و بازسازی شده از یکی از محبوب‌ترین قصه‌های راز آلود ادبیات جهان یعنی «ربه‌کا» هستند.

با اعلام این ۲ کمپانی مشخص شده است که لیلی جیمز، ستاره فیلم «سیندرلا» (۲۰۱۵) و آرمی همر بازیگر و نامزد جایزه گلدن گلوب برای فیلم «من را با نامت صدا کن» (۲۰۱۷) در این بازسازی نقش آفرینی خواهند کرد.

«ربه‌کا» عنوان رمانی انگلیسی به سبک جنایی و معمایی از دافنه دوموریه است که اولین بار در اواخر دهه ۳۰ میلادی منتشر شد. ربه‌کا داستان زن جوانی است که با مردی ثروتمند آشنا شده و به قصر او به نام ماندرلی در کرانه دریا پا می گذارد. سیر داستان با فاش شدن ماجرای ربه‌کا، همسر قبلی مرد ثروتمند و نحوه اسرارآمیز مرگش دچار پیچیدگی شده و ماندرلی را در تسخیر روح او نشان می‌دهد.

بن ویتلی کارگردان کار است و جین گلدمن، فیلمنامه نویس آثاری چون مجموعه فیلم های «کینگزمن»، «مردان ایکس: کلاس اول» (۲۰۱۱) و زن سیاه‌پوش» (۲۰۱۲)، کار نوشتن اقتباس سینمایی آن را بر اساس رمان بر عهده دارد.

مشهورترین اقتباس سینمایی رمان ربه‌کا، فیلم «ربه‌کا» (۱۹۴۰) به کارگردانی آلفرد هیچکاک و تهیه‌کنندگی دیوید سلزنیک است که جوایز اسکار بهترین فیلم و بهترین فیلمبرداری آن سال را از آن خود کرد. سر لارنس الیویه، جوان فانتین و جودیت اندرسون نقش‌های اصلی را در آن فیلم بازی کردند.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید