رپرتاژ آگهی/اگر یک سوال پزشکی ساده داشته باشید برای بدست آوردن جواب چیکار میکنید؟
یک راه اینه که کلی هزینه کنید و به مطب دکتر برید و یا توی بیمارستان های دولتی نوبت بگیرید و مدت زمان زیادی منتظر دیدن پزشک بمونید! یک راه دیگه هم هست که توی تلگرام و ... دنبال یک پزشک متخصص باشید که معلوم نیست واقعا پزشک هست یا نه !!!
اما به هیچکدوم از اینکار ها نیازی نیست. شما می توانید در زمان سفر، استراحت، محل کار، داخل خانه و یا هر جای دیگر که هستید به صورت اینترنتی و با صرف هزینه بسیار کم از پزشکان متخصص سوال پزشکی خودتون رو بپرسید و مشاوره آنلاین دریافت کنید.
سامانه دکترساینا با بیش از 150 پزشک متخصص در زمینه های مختلفی همچون: زنان و زایمان، پوست و مو، تغذیه، اورولوژی، سلامت جنسی، غدد، قلب و عروق، کلیه، گوش و حلق و بینی، کودکان، دندان پزشکی، چشم پزشکی و تخصص های دیگر آماده پاسخگویی به سوالات تخصصی شما هستند.
مشاوره آنلاین دکترساینا چند مزیت اصلی به همراه دارد.

هزینه کم
در اوضاع فعلی شاید برای ما سخت باشد که به خاطر پرسیدن یک سوال کوچک و ناقابل 50 تا 80 هزار تومان هزینه کنیم و به مطب دکتر مراجعه کنیم. (البته هزینه های حمل و نقل را فاکتور میگیرم)
حالا فرض کنید در خانه نشسته اید و تنها با پرداخت هزینه ای بین 12 تا 15 هزار تومان با یک دکتر متخصص یا فوق تخصص ارتباط برقرار می کنید! به همین راحتی می توانیم در هزینه هایمان صرفه جویی کنیم.
ارسال عکس
پزشک متخصص خود را از سامانه مشاوره آنلاین دکتر ساینا انتخاب کنید و از جواب آزمایش یک عکس بگیرید و برای پزشک خود ارسال کنید. پزشک هم در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهد داد.
البته نه تنها جواب آزمایش بلکه هر عکسی مانند: رادیولوژی، سونوگرافی، نوار قلب و مغز و تمامی تصاویر که بخواهید را می توانید برای پزشک ارسال کنید.
ارسال صدا
سامانه دکتر ساینا امکانی را ایجاد کرده است که کاربران می توانند همانند تلگرام پیام خود را به صورت صوتی ارسال کنند و دیگر وقت زیادی را برای تایپ کردن متن اختصاص ندهند و همچنین در بهترین حالت ممکن منظور خود را به پزشک برسانند.
همین حالا می توانید سوالات خود را از پزشکان متخصص بپرسید.
برای گفتگو کلیک کنید
/

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید