آخرین خبر/ احسان جوانمرد با انتشار این عکس نوشت: دوستان عزیزم؛ اول اینکه شدت محبت دوستان در کامنت‌های پست آخر بانوی عمارت باعث شد سیاست همه یا هیچ را پی بگیریم و پاسخی برای هیچ کدام ننویسیم که از آن بابت عذرخواهم و زبانم قاصر از سپاسگزاری.
ثانی اینکه در مورد فصل دوم سریال که سوال بیشتر دوستان بود، واقعا هنوز نه قصه مشخص شده، نه مقطع تاریخی، نه شکل کار و نه هیچ چیز دیگری. تهیه‌کننده کار حتما در وقت مقتضی و بعد از نهایی شدن نتیجه مذاکرات با مدیران و همچنین عوامل اصلی پروژه نتیجه را رسما اعلام خواهند کرد. تا آن وقت هر خبری - مثبت باشد یا منفی؛ دال بر حضور فلان بازیگر باشد یا عدم حضورش- حتما شایعه است و حتما بی‌اساس. تا وقتی تکلیف قصه روشن نشده است چطور ممکن است بگوییم فلانی هست یا نیست؟
ضمن ابلاغ مجدد صمیمانه‌ترین درودها و قدردانی‌ها بابت تماشای عمارت و آدم‌هایش، کنار شما به انتظار می‌نشینیم ببینیم آینده آبستن کدام قصه‌ها و کدام حادثه‌هاست. پیروز و سربلند باشید.
شرح عکس: بعد از نشست خبری سریال؛ از چپ به راست شبنم فرشادجو(مهری) ؛ نیکی نصیریان(آهو) ؛ مریم مومن(فخرالزمان) ؛ عزیز حمیدنژاد(کارگردان) و بنده‌ی کمترینما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید