روزنامه ایران عصر/ ‎رضا رشیدپور هم به سرنوشت عادل فردوسی پور دچار شد.
روز گذشته عکسی از دکور تخریب شده برنامه "حالاخورشید" در فضای مجازی منتشر شد که نشان می داد احتمالا این برنامه هم به سرنوشت برنامه "۹۰" دچار شده است.
پیگیری ما از عوامل "حالاخورشید" حکایت از آن دارد که سازمان صدا و سیما به تیم تولید برنامه اعلام کرده که استودیو را باید تحویل دهند و پیرو این دستور دکور این برنامه صبحگاهی جمع شده است.
‬این اتفاق در حالی رخ داده که مخاطبان منتظر شروع فصل جدید "حالاخورشید" بودند.
چندی پیش نیز انتشار عکسی از میز برنامه عادل فردوسی پور که در اختیار یک هندوانه فروش قرار گرفته بود، در شبکه های اجتماعی با واکنش انتقادی کاربران از صدا و سیما مواجه شد.
‎اخبار دریافتی نشان میدهد احتمالا برنامه "حالاخورشید" نیز همچنون برنامه "۹۰" از کنداکتور آینده شبکه سه سیما حذف شده است.

‎در اساس آمار صدا و سیما، "حالا خورشید" به تهیه کنندگی و اجرای رضا رشیدپور بعد از ۷۷۸ قسمت، پرمخاطب ترین برنامه صبحگاهی تلویزیون و یکی از مؤثرترین برنامه های این سازمان در حوزه اجتماعی لقب گرفت.
این برنامه که بیشتر به عنوان یک برنامه ی مردمی در رسانه ها شناخته می شد‌، توانسته بود تا حدود زیادی دغدغه های روز مردم را مطرح و برخی پرسش های مهم اجتماعی را پاسخ دهد.
حضور وزیر آموزش و پرورش پس از انتقاد های فراوان از تاثیر قطعی معدل دانش آموزان دبیرستانی در کنکور، حضور محمد جواد ظریف پس از مطرح شدن اجاره ی دریای خزر به کشتی های چینی، حضور محسن رضایی پس از توئیت جنجالی درباره عملیات کربلای ۴، حضور احسان علیخانی پس از حواشی پرونده مالی ثامن الحجج و موارد دیگری از این دست، نشان دهنده تاثیرگذازی این برنامه بود.
‎حالاخورشید از اردیبهشت ۹۵ تا اسفند ۹۷ در ۷۷۸ قسمت و چهار فصل پخش شد.ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید