فارس/ فصل دوم کمدی تیره «عروسک روسی» به صورت سریال ۸ قسمتی توسط نت‌فلیکس تولید می‌شود.
کمدی تیره «عروسک روسی» به صورت سریال ۸ قسمتی تولید می‌شود.

این کمدی تیره با بازی «ناتاشا لیون»، «امی پوهلر» و «لسلی هدلند» فصل دوم خود را در نت‌فلیکس تداوم می‌بخشد.

تمام عوامل نویسندگی و کارگردانی و تولید این سریال را بانوان انجام می‌دهند. ناتاشا لیون علاوه بر بازی تهیه‌کننده این سریال است. عوامل این سریال اعلام کردند که فصل سوم این مجموعه هم ساخته می‌شود.

در فصل اول این سریال، «چارلی بارنت» نقشی کلیدی ایفا کرد. «گرتا لی»، «ربکا هندرسون»، «الیزابت اشلی»، «برندن سکستون»، «جرمی باب» و «یول وازکز» از دیگر نقش‌آفرینان این سریال در فصل اول بودند.

این سریال موفق، در نظرسنجی سایت «روتن تومِیتوز» ۹۶ درصد امتیاز کسب کرد و نیز در بخش رضایتمندی مخاطبین توانست ۸۷ درصد کسب کند.

نت‌فلیکس با رویکرد تولید سریع محتوا و صرف هزینه ۱۳ میلیارد دلاری برای محتواهای اوریجینال، در سطح وسیعی به تولید محتوا ادامه می‌دهد.

عروسک روسی (Russian Doll) یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی است که توسط ناتاشا لیون، امی پوهلر و لسلی هیلندل تهیه شده‌ است و در ۱ فوریه ۲۰۱۹ در نت‌فلیکس عرضه شد.

این سریال ماجرای زن جوانی به نام نادیا است که به عنوان مهمان افتخاری در یک جشن ظاهراً اجباری حضور دارد. در حالی که او به‌طور مداوم می‌میرد، خود را دوباره در همان مهمانی می‌یابد، پس برای کشف راز این اتفاق تلاش می‌کند.ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید