خبرآنلاین/ روز گذشته در پی آسیب‌دیدگی شدید یکی از بدل‌کاران فیلم سینمایی «سریع و خشن»، ساخت این فیلم برای مدتی متوقف شده است.
سخنگوی کمپانی یونیورسال که در پشت صحنه این فیلم حضور داشته است، گفت: «امروز یک آسیب‌دیدگی در سر صحنه «سریع و خشن» در استودیو لیوسدن داشتیم که مربوط به یکی از بدل‌کاران ما می‌شد. به همین خاطر فیلمبرداری را در آن روز متوقف کردیم تا بر روی اوضاع تمرکز کنیم.»
این سخنگو اضافه کرد: «یک آمبولانس به همراه سه مامور و همچنین اورژانس هوایی در مدت کوتاهی بعد از رخ دادن این حادثه تا قبل از نیمه روز به این استودیو رسیدند. آسیب‌دیدگی این بدل‌کار به دلیل افتادن از ارتفاع بوده است.»
فیلم«سریع و خشن ۹» بازیگرانی همچون، وین دیزل، میشل رودریگز، جردانا بروستر، تایرس گیبسون، کریس بریج، ناتالی امانوئل، جان سینا، هلن میرن و چارلیز ترون را در خود می‌بیند. معلوم نیست که آیا در هنگام رویداد این حادثه، بازیگران اصلی این فیلم حضور داشته‌اند یا نه. پیش از از این گفته شده بوده که «سریع و خشن» در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ (۲ خرداد ۹۹) اکران می‌شود.»
استودیو لیوسدن که این حادثه در آن رخ داده است به خاطر فیلم‌هایی همچون تمام هشت فیلم «هری پاتر» و همچنین «چشم طلایی»، «شوالیه تاریکی» و «تلقین» شناخته می‌شود. فیلم‌هایی که قرار است در آینده در این استودیو ساخته شوند، شامل «گربه‌ها»، «زن شگفت‌انگیز» و «جادوگران» می‌شود.
در اوایل این ماه نیز یکی از استودیوهای این کمپانی دچار آتش‌سوزی شده بود که با تلاش ۱۵ ساعته آتش‌نشان‌ها این آتش‌سوزی مهار شد.
منبع: بی بی سی/۲۳ ژوئیه

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

رزرو آنلاين بليط
ساميار آگهی