فیلم نیوز/ روز گذشته دوشنبه ۲۱ مرداد ماه سومین گردهمایی اعضای «سوینا» سینمای‌وی‍‍ژه نابینایان با نمایش فیلم«آشغال های دوست داشتنی» با حضور جمعی از نابینایان و هنرمندان در سینما چارسو برگزار شد.در این مراسم فیلم «آشغال های دوست داشتنی» توسط نیما رئیسی صوتی شد.
در ابتدای این برنامه گلاره عباسی موسس «سوینا» با اشاره به اینکه رادیو سوینا نیز امروز رسما آغاز به کار می کند گفت: «این راه ارتباطی برای نابینایانی است که در چنین برنامه هایی حضور ندارند و در شهرستان ها زندگی می کنند.در واقع این سایت برای افراد نابینا و بینا طراحی شده است و به شیوه ای طراحی شده که برای نابینایان به راحتی در دسترس است»
در ادامه امیر حسین سلیمانی از جامعه نابینایان و مسئول سایت در کنار امین تارخ و شبنم مقدمی ،سایت «سوینا» را با پیام تصویری از شهاب حسینی آغاز کردند.
شهاب حسینی از طریق پیام تصویری ضمن خوشامد گویی به نابینایان گفت: «هموطنان عزیزم سلام. ارادتمند شما شهاب حسینی،انقدر از شنیدن این خبر خوشحال شدم که دلم طاقت نیاورد وخواستم با گرفتن سلفی هم که شده، به سهم خودم خوشامدی بگویم حضور جامعه محترم نابینایان کشورم در سالن های سینما .این خبر خوبی است وامیدوارم فیلم هایی که در سالن ها به شما ارائه می شود در شان حضور گل شما باشد و بتواند اوقات خوبی را برای شما رقم بزند و در زندگی شما موثر واقع شود. هر جا هستید در پناه لطف خدا خوب و خوش و سرحال و شاداب باشید.»
امین تارخ، شبنم مقدمی، حبیب رضایی، نیمارئیسی، منصور ضابطیان ، فرشاد آذر نیا از جمله مهمانان ویژه این مراسم بودند.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید