مهر/ ویژه‌برنامه «به خانه بر می‌گردیم» به مناسبت عید سعید فطر میزبان خاله شادونه می‌شود.
به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، ویژه‌برنامه «به خانه بر می‌گردیم» یکشنبه ۴ خردادماه حوالی ساعت ۱۰ صبح پخش می‌شود و بعد از چند هفته که در کنداکتور عصرگاهی شبکه ۵ قرار گرفته بود دوباره صبح‌های روز تعطیل میهمان خانه‌های مردم می‌شود.
قرار است این ویژه‌ برنامه شاد و مفرح با اجرای مسعود روشن‌پژوه و فریبا باقری و به همراهی شهرام نیکیار روی آنتن شبکه ۵ سیما برود.
در برنامه ویژه روز عید سعید فطر یکشنبه ۴ خردادماه خاله شادونه (ملیکا زارعی) به همراه تعدادی از کودکان به استودیو می‌آیند تا پس از مدت‌ها مهمانی «به خانه بر می‌گردیم» برگزار شود. همچنین خواننده جنوبی کشورمان ایرج کلهر به همراه گروه خود دیگر مهمان ویژه ‌برنامه عید فطر «به خانه بر می‌گردیم» را تشکیل می‌دهند در کنار این مهمان‌ها قرار است سعدالله نصیری خواننده کرد زبان نیز برای مخاطبان بخواند.
علی صدرا کارشناس مهارت‌های زندگی که در هر برنامه سلسله بحث‌هایی درباره مهارت‌های زندگی مطرح می‌کند در این ۲ روز قرار است راه‌های تازه‌ای برای زندگی بهتر را آموزش دهد. آزاده ربیعی مربی عروسک‌ساز برنامه «به خانه بر می‌گردیم» و رزیتا محمدپور هنرمند رزین‌کار نیز دیگر هنرمندانی هستند که به مهمانی «به خانه بر می‌گردیم» دعوت شدند تا عیدی بانشاط را برای مخاطبان شبکه ۵ سیما رقم بزنند.


به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید