سینمای ما/ فیلم آخر خلاف فیلم «آخر خلاف» به کارگردانی علی نجفی امامی که یک هفته پیش از نوروز 93 یعنی در تاریخ 22 اسفند سال 92 منتشر شد وارد شبکه قاچاق شد.
فیلم «آخر خلاف» به کارگردانی علی نجفی امامی که یک هفته پیش از نوروز 93 یعنی در تاریخ 22 اسفند سال 92 منتشر شد وارد شبکه قاچاق شد. سایت های مختلف اینترنتی نیز لینک فیلم «آخر خلاف» را برای دانلود با فرمت های مختلف گذاشته شده است و در توضیحات آن آورده شده که کاربردان می توانند این فیلم را که موضوع اجتماعی دارد با فرمت : mkv , MP4 و با حجم 380 + 824 مگابایت دانلود کنند.
خلاصه داستان : داستان فیلم « آخر خلاف» درباره پنج خلافکار است که باندی را تشکیل داده اند تا یک شجره‌نامه مومیایی را که جعل کرده‌اند، به فروش برسانند.
«اند خلاف» پنجمین فیلم کارگردان پس از فیلم‌های «یک آسمان سقف اتاق منه»، «داماد مصلحتی»، «ول کن دستمو» و «چشماتو ببند» به شمار می‌آید. این فیلم محصول موسسۀ سیما پردازان ستایش است.
فیلم آخر خلاف در شبکه قاچاق
بازیگران : حمید لولایی، مهران رجبی، رضا داودنژاد، بیژن بنفشه‌خواه، حسین محب اهری، حدیث فولادوند، رضا آحادی، ساقی زینتی، محمد رضا رهبری، ونوشه عظیمی، مهرآسا صمدی و…
البته این اولین باری نیست که فیلم های شبکه نمایش خانگی پس از انتشار به سرعت قابل دانلود هستند و با وجودی که قیمت این آثار زیر پنج هزار تومان تعیین شده اما براحتی در بازار قاچاق به قیمت هزار تومان عرضه می شود.
به نظر می رسد زمان آن رسیده تا مسئولان در کنار تولید به فکر حفظ حقوق معنوی صاحبان اثر باشند.