مهر/ محمد حسین فرحبخش درباره اینکه آیا قصد انصراف از اکران فیلم «زن‌ها فرشته‌اند۲» را دارد یا خیر، گفت: سینما امن‌ترین جایی است که می‌توانید پیدا کنید و چراغ آن باید روشن باشد. بر همین اساس خط‌شکنی کرده و با قدرت اکران فیلم «زن‌ها فرشته‌اند۲» را شروع می‌کنیم.
شورای صنفی نمایش در آخرین جلسه خود اعلام کرد که از ۲۵ تیرماه سه فیلم تازه «زن‌ها فرشته‌اند ۲»، «آنجا همان ساعت» و «پیشی میشی» به چرخه اکران اضافه می‌شوند. با این وجود فیلم «پیشی میشی» از اکران در سینماها انصراف داده و مشخص نیست که آیا صاحبان فیلم‌های دیگر نیز از اکران در سینماها منصرف می‌شوند یا خیر.
محمدحسین فرحبخش، تهیه‌کننده و کارگردان فیلم «زن‌ها فرشته‌اند۲» درباره اکران فیلم خود به ایلنا گفت: شخصا اعتقاد دارم که چراغ سینما باید روشن باشد. به همین دلیل با قدرت اکران فیلم را آغاز می‌کنیم و امیدوارم که شرایط روز به روز بهتر شود.
وی همچنین درباره تفاوت استقبال مردم در وضعیت کنونی با شرایط عادی نیز بیان کرد: به هر ترتیب این موضوع وجود دارد ولی ما می‌خواهیم خط شکنی کنیم تا سینماها به کار خود ادامه دهند. بالاخره یکی باید جلو بیاید و خط را بشکند. در غیر اینصورت سینما تعطیل می‌شود که این اتفاق خوبی نیست.
فرحبخش با بیان اینکه باز بودن سینماها در شرایط کنونی هیچ اشکالی ندارد، اظهار داشت: بی‌خطرترین جایی که می‌توانید پیدا کنید سینماست چراکه تمام مسائل بهداشتی و امنیتی در آن رعایت می‌شود. در واقع شرایط کنونی به خاطر عدم رعایت مسایل بهداشتی ازسوی افرادی است که در این مدت به عروسی، ختم و مهمانی و سفر رفته‌اند با دورهمی‌ها و گرفتن مهمانی‌ شرایط سختی را ایجاد کرده‌اند که سبب شده تا اکنون شاهد موج دوم کرونا باشیم. وگرنه هیچ کدام از این اتفاقات به سینما ارتباطی ندارد.
تهیه‌کننده فیلم «زن‌ها فرشته‌اند۲» درباره تفاوتی که شورای صنفی نمایش در حمایت از فیلم‌هایی که ابتدا اکران شده‌اند با فیلم‌هایی که قرار است زین پس به چرخه اکران اضافه شوند، اظهار داشت: امیدواریم که آن امتیازها را به ما هم بدهند. چون اکران در شرایط فعلی خطرناک‌تر از اوایل تیرماه است. به هر ترتیب آن زمان اوضاع آرام بود. البته ما هم توکلمان به خداست اما درخواست داریم که این حمایت‌ها را برای ما هم منظور کنند.
فرحبخش ضمن بیان اینکه متاسفانه در این مدت تلویزیون بدون عنوان کردن هیچ دلیلی، تیزرهای تبلیغاتی فیلم‌های مختلف را پخش نکرده، گفت: ما به ویژه در این ایام از صداوسیما و شهرداری درخواست داریم که از سینما حمایت کنند. انشالله صداوسیما همت کند و با کمک به ما کاری کند که بتوانیم مردم را به آرامش دعوت کنیم.