آخرین خبر/ شبنم قلی خانی با انتشار این عکس نوشت:
به افراد حسود محبت کنید
افرادی که به شما حسادت می‌کنند از کمبود اعتماد به نفس شدیدی رنج می‌برند. آن‌ها در شما قابلیت‌هایی را می‌بینند که خودشان از آن عاجزند. وقتی فرد حسود قادر به دستیابی به یک هدف نباشد، هر کسی که به همان هدف دست پیدا کند، مورد حسادت او قرار می‌گیرد.
این افراد با محبت تغییر رفتار می‌دهند. اگر روابط خود را با افراد حسود اطرافتان بهبود دهید، آن‌ها نیز لاجرم رفتار خود را به مرور زمان تغییر می‌دهند. با محبت کردن به او حس اعتماد به نفس می‌دهید. در نتیجه به جای حسادت به شما، خودش را پیدا می‌کند.
وقتی مورد حسادت واقع می‌شوید، به این معناست که در کارتان موفق بوده‌اید. هیچ کس به گدای گوشه خیابان حسادت نمی‌کند. یا ساده‌تر بگوییم کسی به فرد شکست خورده‌ی بدبخت حسادت نمی‌کند. آدم‌ها و حتی خودِ ما به کسانی حسادت می‌کنیم که در کارشان موفقند.
پس وقتی کسی به شما حسادت می‌کنند، به جای برخورد تند و تیز، سپاسگزارش باشید. زیرا حسادت‌های او به شما می‌گوید فرد موفقی بوده‌اید.

در پایان:
برای اینکه بتوانید با آدم های حسود رابطه بهتری برقرار کنید، بهتر است با آن‌ها گفتگوی دوستانه داشته باشید. هر چیزی را که باعث آزارشان می‌شود، مخفی نگهدارید. وقتی کسی از دیدن موفقیت شما خوشحال نمی‌شود، دلیلی ندارد بخواهید مدام از موفقیت‌های خود برای او بگویید.
در عوض بر روی موضوعاتی تمرکز کنید که بین شما مشترک است. برای مثال هر دو به ورزش کردن یا گوش دادن به موسیقی لذت می‌برید. پس روی همین کارها متمرکز شوید. به طور کلی هر کاری را که باعث بهبود روابط می‌شود، انتخاب کنید.
با آرزوی سلامتی برای حسودان همیشه در صحنه..