جام جم/ فصل نخست از سریال مظنون  برای نخستین بار از ساعت ۲۳ امروز ۱۳مرداد راهی آنتن شبکه تماشا می شود.

داستان این سریال در ژانر اکشن و در ادامه حوادث ۱۱سپتامبر می گذرد.پس از حمله به برج های دوقلوی نیویورک، دولت آمریکا تصمیم می گیرد با استفاده از نوابغ رایانه ای، دستگاهی باهوش مصنوعی بسازد که با استفاده از دوربین های نظارتی و مداربسته، حملات تروریستی را پیش بینی کند.

هارولد فینچ با بازی مایکل امرسون یکی از همین نوابغ است. او که میلیاردر و هکری بی نظیر است، این دستگاه را می سازد، آن را مهر و موم کرده و در اختیار دولت قرار می دهد. دستگاهی سری که بر همه چیز نظارت می کند و تنها هشت نفر از وجود آن آگاه هستند.  پخش این سریال از ۲۲سپتامبر ۲۰۱۱ در شبکه سی بی اس آغاز و آخرین قسمت از آخرین فصل سریال نیز در ۲۱ ژوئن ۲۰۱۶ روی آنتن رفت. سازنده Person of Interest جاناتان نولان است و توانسته امتیاز ۵/۸از ۱۰ تارنمای IMDB، نمره ۶/۸ از ۱۰ تارنمای TV.com و نیز امتیاز ۹۵درصد وبسایت راتن تومیتوز را کسب کند.

آماده سازی این سریال توسط شبکه نمایش سیما صورت گرفته و دوبله آن به مدیریت سعید شیخ زاده در واحد دوبلاژ سازمان صدا و سیما انجام شده است. منوچهر زنده دل، زهره شکوفنده ،سعید مظفری، شروین قطعه ای ،همت مومیوند، اکبر منانی، بهروز علی محمدی و فریبا رمضان پور از گویندگان این سریال درام و جنایی هستند.

سریال مظنون از امشب ساعت ۲۳ از شبکه تماشا پخش شده و ساعت ۵ و ۱۱ صبح و ۱۷روز بعد از این شبکه بازپخش می شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar