آخرین خبر/ رامبد جوان در اینستاگرامش نوشت:
سلام به همه.
۱- با عذرخواهی از همه‌ی عزیزانی که در استندآپ‌شو با ما همراه بودن، داورهای محترم سرکار خانم ویشکا آسایش و سروش صحت عزیز، همه همکاران و عوامل پشت صحنه، تمام شرکت‌کننده‌های محترم و دوستانی که برای شرکت در مسابقه ویدیو ارسال کرده بودن، اسپانسرهای محترم و تماشاچیانی که منتظر پخش برنامه بودن، مسابقه‌ی اینترنتی استندآپ شو تعطیل شد و احتمالا به خندوانه که حدودای آبان ماه پخش خواهد شد منتقل می‌شه. با نام خنداننده شوی ۳ و البته بزرگتر و خفن‌تر و با فرصت بیشتر برای کمدین‌های جوان.
*به احتمال زیاد به تعداد پذیرفته‌شدگان هم اضافه خواهد شد. چه جوریش رو بعدا می‌گم.
۲- سریالی رو برای نمایش خانگی خواهم ساخت به اسم "شاخ" که ماجرای شکل‌گیری یک گروه موسیقی جوان و پرانرژی و مصممه. دیرتر اطلاعات بیشتر بهتون خواهم داد. یکی از نکات جذابش اینه که ۵ تا جوان ۲۰ تا ۲۵ سال که هنوز هیچ‌کدوم پا به جهان حرفه‌ای نذاشتن نقش‌های اصلی رو بازی خواهند کرد. همچنان مشغول تست گرفتن از هنرجوهای بازیگری و البته نوازندگان جوان هستیم.( این راه فعلا ادامه داره)
۳-فاجعه‌ی بیروت یه اتفاق غم‌انگیز دیگه‌س در این دوران پر از ترس و نگرانی کرونا و فقر و بیکاری و تلخی‌های داخلی و خارجی. اینکه حالا موضعمون نسبت به جمعیت بزرگی از آدم‌های بیگناه پر از غیظ و خشم سیاسی و غیره باشه هم غیر انسانیه و ترسناک.
۴-ماسک بزنین. جوووووون عزیزاتون ماااااااسک بزنین.
اخبار کرونا هر روز داره عجیب‌تر و ناامیدکننده‌تر و ترسناک‌تر می‌شه.
*اینکه بعضی‌ها تنهایی تو ماشین شخصی ماسک می‌زنن جدا خنده‌دار و عجیبه همونقدر عجیب که اونایی که وسط شلوغی و ... ماسک نمی‌زنن.
۵-بیاین بین کارای باحالی که می‌کنیم و باید بکنیم اینم اضافه کنیم: برای سربازهایی که توی برجک‌های دیده‌بانی سر پستن دست تکون بدیم و بهشون اینو نشون بدیم که می‌بینیمشون و حواسمون بهشون هست. مطمیٔنم کیف می‌کنن.
۶- جدیدا اخبار پرت‌‌وپلا راجع به کارهام در بعضی از بسترهای خبری منتشر شده که به دوستان علاقمند عرض می‌کنم موضوعات کاریم رو خودم از صفحه‌م منتشر می‌کنم و اونچه که غیر از اینجا منتشر می‌شه(در صورت مغایرت با موضوعات منتشر شده در صفحه‌ی من) قطعا اشتباه و بی‌اساسه.
۷-مخلص.
۸-براتون آرزوی سلامتی می‌کنم.
۹-امیدارم وضع زندگی و کار برای همه راحت و کم‌التهاب بشه. این روزها گرونی شبیه فیلم‌های افسانه‌ای شده.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar