خبرآنلاین/ برنامه «عصر خانواده» شنبه ۲۵ مرداد به مناسبت روز خانواده میزبان زهرا شیخی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

در این برنامه که به مناسبت روز تکریم بازنشستگان و خانواده به صورت ویژه‌ای روانه آنتن می‌شود، زهرا شیخی، نماینده مردم اصفهان پیرامون تدابیر قانونی و اجتماعی برای همراهی صحیح با زنان جهت ایفای مسئولیت های اجتماعی، خانوادگی و مادری، بیان تجربیات بین‌المللی در زمینه مادرانی که علاوه بر ایفای نقش در سطوح سیاسی و اجتماعی همزمان در هر دو نقش خود به خوبی ظاهر شده‌اند و چیستی خانواده تراز ایرانی- اسلامی صحبت خواهد کرد.

در این قسمت از «عصر خانواده» که مینا هاشمی به اجرای آن خواهد پرداخت، دکتر مهرنوش دارینی، روانشناس، مهمان دیگر برنامه است و درباره ایجاد و حفظ شادابی در خانواده صحبت خواهد کرد. در بخش دیگر این برنامه اطلاعاتی درباره فعالیت در بازار بورس ارائه می‌شود و نرگس فرقانی، کارشناس آشپزی به آموزش تهیه یک عصرانه مطلوب برای همه افراد خانواده می‌پردازد.

«عصر خانواده» کاری است از گروه خانواده به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر کریمی که شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت ۱۸:۰۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar