میزان/ تهیه کننده برنامه «شکلات تلخ» گفت: در این قسمت از برنامه «شکلات تلخ» با مهمانانی از جمله سعید آرام رئیس بهزیستی شهر تهران، دکتر محمدرضا قدیرزاده کارشناس و پژوهشگر حوزه اعتیاد گفت‌وگو خواهیم کرد.
مجتبی احمدی  پیرامون این قسمت از برنامه تلویزیونی «شکلات تلخ» گفت: در قسمت بیست و ششم برنامه «شکلات تلخ» به دنبال این هستیم تا محور‌های اصلی درگیر شدن کودکان و نوجوانان با مواد مخدر را بررسی کنیم و با هدف پیدا کردن راهکار در این خصوص با کارشناسان مرتبط در این حوزه گفت‌وگو کنیم.
وی در همین راستا ابراز کرد: در این قسمت از برنامه «شکلات تلخ» با مهمانانی از جمله سعید آرام رئیس بهزیستی شهر تهران، دکتر محمدرضا قدیرزاده کارشناس و پژوهشگر حوزه اعتیاد زندگی نوجوانی ۲۰ ساله و یک مربی کشتی درگیر شده با مواد مخدر و شیشه مورد تحلیل قرار خواهیم داد.
احمدی با اشاره به پرداخت به مضوع جایگاه خانواده در برنامه «شکلات تلخ» بیان کرد: در چند قسمت اخیر برنامه «شکلات تلخ» که داستان اعتیاد خط اساسی برنامه را تشکیل می‌داد سعی کردیم جایگاه خانواده را در انواع آسیب برای گروه سنی مختلف و در اقشار متفاوت جامعه بررسی کنیم و در ادامه نقش اعضای خانواده در قبال یکدیگر، جامعه اقوام، دوستان و اطرافیان و حس و حال روانی کودکان و نوجوانان متأثر از داستان استفاده از هرگونه مواد روانزا سرفصل‌های اصلی برنامه شکلات تلخ خواهد بود.

بنا بر این گزارش برنامه «شکلات تلخ» با اجرای مهدی اسماعیل تبار روز‌های شنبه و سه شنبه ساعت ۱۳:۳۰ و یکشنبه و چهارشنبه حوالی ۰۰:۳۰ بامداد به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی، روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar