اسامی آثار راه یافته به جشنواره بینالمللی فیلم کوتاه تهران اعلام شد
باشگاه خبرنگاران/ عناوين فيلمهاي راهيافته به بخش مسابقه سينماي ايران شامل آثار داستاني، مستند، پويانمايي و تجربي اعلام شد.
مشروح اسامي آثار راه يافته به تفکيک هر بخش به شرح زير است:
بخش داستاني:
۱. «فشن» به کارگرداني فردين انصاري از تهران
۲. «خوابي که نميبينم» به کارگرداني مجيد حلوايي از تهران
۳. «کوک» به کارگرداني صادق داوري از اصفهان
۴. «سفيد پوش» به کارگرداني رضا فهيمي از تهران
۵. «گيزلين» به کارگرداني عليرضا سلمانپور از تبريز
۶. «مرگ تدريجي» به کارگرداني آمين صحرايي از تهران
۷. «من آمريکايي هستم» به کارگرداني اميد ميرزايي از تهران
۸. «خوناب» به کارگرداني مجتبي قاسمي از تهران
۹. «سايکو» به کارگرداني مصطفي داوطلب از خرم آباد
۱۰. «ستين» به کارگرداني اصغر عباسي مهرآبادي از تهران
۱۱. «جلد» به کارگرداني احسان معجوني از تهران
۱۲. «گوشه پوسيده مرگ» به کارگرداني امير کرمي از تهران
۱۳. «دشنه» به کارگرداني عليرضا مشهدي تفرشي از تهران
۱۴. «ناطق» به کارگرداني مهرشاد رنجبر از تهران
۱۵. «ماسک» به کارگرداني نوا رضواني از تهران
۱۶. «بي چاره» به کارگرداني اميراحمد قزويني و محمد کريمپور از تهران
۱۷. «وضعيت اورژانسي» به کارگرداني مريم اسمي خاني از تهران
۱۸. «دو آل پا» به کارگرداني محمدرضا مرادي از تهران
۱۹. «بي تيمار» به کارگرداني سحر جعفريزاد از تهران
۲۰. «سايه روباه» به کارگرداني نوشين معراجي از تهران
۲۱. «گودالهاي عميق» به کارگرداني مسعود سهيمپور معرفي از آبادان
۲۲. «اسب سفيد بالدار» به کارگرداني مهيار ماندگار از تهران
۲۳. «مردگي» به کارگرداني مرتضي فرهادنيا از تهران
۲۴. «قرنطينه» به کارگرداني محمدرضا اردلان از کرج
۲۵. «بليطهايي به بهشت» به کارگرداني پويا بادکوبه از کرج
۲۶. «پناهجويان» به کارگرداني محمد امين فلاح و مهسا تکش از تهران
۲۷. «جبرئيل» به کارگرداني يوسف کارگر از تهران
۲۸. «طولانيتر از هميشه» به کارگرداني فرزين سعيد از تهران
۲۹. «سکوت» به کارگرداني اميرعلي نوايي از تهران
۳۰. «آدميزاد» به کارگرداني آرش مشورت از تهران
۳۱. «گرگ» به کارگرداني سياوش زندي قشقايي از تهران
۳۲. «سکوت» به کارگرداني عمار خطي از سمنان
۳۳. «پيرمرد و دريا» به کارگرداني علي لاجوردي از تهران
۳۴. «منبع» به کارگرداني مجتبي پورعبداله از تهران
۳۵. «پارک دوبل» به کارگرداني آزاده آذري از تهران
۳۶. «يخ آن تابستان» به کارگرداني مهرداد عبداللهي از رفسنجان
۳۷. «شيوع» به کارگرداني ميثم مرادي از تهران
۳۸. «ناهيد» به کارگرداني صمد عليزاده از تبريز
۳۹. «تف» به کارگرداني آرمين رحيميان و عماد امامي نيا از تهران
۴۰. «تشک مواج» به کارگرداني امين خنکال از تهران
۴۱. «ميني بوس» به کارگرداني ابوذر حيدري از تهران
۴۲. «ترس خود را جابجا ميکند» به کارگرداني ايمان صالحي از اصفهان
۴۳. «به من دست نزن» به کارگرداني آوازه شاهنواز از تهران
۴۴. «گوشت تلخ» به کارگرداني فريد حاجي از تهران
۴۵. «آيدين» به کارگرداني ميرعباس خسروي نژاد از تهران
۴۶. «تابوت ساز» به کارگرداني امير کرمي از تهران
۴۷. «واديار» به کارگرداني مرجان خسروي از شهرکرد
۴۸. «دکل» به کارگرداني سيدبابک مصطفوي از خميني شهر
۴۹. «فاصله» به کارگرداني داريوش کرمپور از تهران
۵۰. «تهاتر» به کارگرداني زيبا کرمعلي و عماد آراد از تهران
۵۱. «آينه» به کارگرداني فرانک مرادي از تهران
۵۲. «اتاق تست» به کارگرداني اميرحسين اجلي از تهران
۵۳. «شاهد» به کارگرداني علي عسگري از تهران
۵۴. «سي تومن نقد» به کارگرداني محمدرضا عبدالملکي از تهران
۵۵. «بلين» به کارگرداني اصغر لائي از کرمانشاه
۵۶. «کانگرو» به کارگرداني ابوالفضل فرهادي از شيراز
۵۷. «بيداري» به کارگرداني امير صرافها از تهران
۵۸. «Unseens» به کارگرداني شهاب آب روشن از بندرعباس
۵۹. «ماهکان» به کارگرداني حسام حسيني و عباس حسين زاده از کرمان
۶۰. «سياه روي خاکستري» به کارگرداني پوريا سيمين پور از همدان
۶۱. «يونس» به کارگرداني سيامک سليماني از تهران
۶۲. «نوازنده» به کارگرداني محسن مهري دروي از آبيک
۶۳. «داش» به کارگرداني سهند کبيري از تهران
بخش مستند:
۱. «گاندو» به کارگرداني تيمور قادري از کامياران
۲. «رقصي براي مرگ» به کارگرداني زانيار عزيزي از سنندج
۳. «زنان محله» به کارگرداني صادق رسولي از بوشهر
۴. «لالاييهاي ابوحميظه» به کارگرداني محسن ظريفي پور از کرج
۵. «کاک ئيرج» به کارگرداني جمشيد فرجوندفردا از بيجار
۶. «اسک» به کارگرداني مهدي زمانپورکياسري از تهران
۷. «پريزاد» به کارگرداني مهدي ايماني شهميري از سمنان
۸. «صبح فرشته» به کارگرداني اسحاق روشن رو از ياسوج
۹. «چوپانهاي عاشق» به کارگرداني امير شکرگزار ناوي از تالاش
۱۰. «پا به توپ» به کارگرداني حديث جان بزرگي از تهران
۱۱. «دنياي مريم» به کارگرداني عليرضا حومه بهبهاني از تهران
۱۲. «فروغ کوچه بن بست» به کارگرداني فرشته توکلي از رشت
۱۳. «سنگ جان» به کارگرداني آرتا تاري از تهران
۱۴. «بوم سياه» به کارگرداني شيرين اخلاصي از تهران
۱۵. «کوز» به کارگرداني رضا اکبريان گالشکلايي از ساري
۱۶. «فرزندان خونيار» به کارگرداني آرمان قلي پور دشتکي از شهر کرد
۱۷. «وايو» به کارگرداني پناه برخدا رضايي از تهران
۱۸. «هم سايه ها» به کارگرداني خليل رشنوي از انديمشک
۱۹. «کاميون آبي» به کارگرداني هادي آفريده از تهران
۲۰. «وايه» به کارگرداني فروزان جاويدي از ياسوج
۲۱. «عروس قشقايي» به کارگرداني محمدهادي اسفندياري از تهران
۲۲. «درياچه اميد» به کارگرداني فاطمه مرزبان از سنندج
۲۳. «داستان زندگي در فيروز» به کارگرداني حامد کلجهاي از قزوين
۲۴. «بازگشت به خانه» به کارگرداني سميه اشتري از تهران
۲۵. «روزهاي بي خبري» به کارگرداني ابوالفضل تاجيک از نيشابور
۲۶. «خانوم اجازه؟» به کارگرداني دانيال اسماعيليان از مشهد
۲۷. «آق سو» به کارگرداني عبدالله عزيزي از اردبيل
۲۸. «همسايه من مرگ» به کارگرداني علي خدادادي از کرج
۲۹. «خط بغض» به کارگرداني مختار عبدالهي از لردگان
۳۰. «خانه اش ابريست» به کارگرداني حجت اله طاهري از نورآباد
بخش پويانمايي:
۱. «خولانه وه/ The Rotation» به کارگرداني هژير اسدي از سنندج
۲. «خرچنگ» به کارگرداني شيوا صادق اسدي از تهران
۳. «بادهاي پاييزي، بادهاي بهاري و دو کبوتر» به کارگرداني صادق جوادي نيکجه از تهران
۴. «پرنده کاغذي» به کارگرداني راضيه محمدي از شيراز
۵. «پدر» به کارگرداني ميرعلي حسيني اصلي از تهران
۶. «راز پيرجامه بابا» به کارگرداني حسين جمشيدي از تهران
۷. «نهنگ سفيد» به کارگرداني امير مهران از تهران
۸. «نوستالژيا» به کارگرداني دنيا کرم زاده از بوشهر
۹. «بهشت» به کارگرداني مجيدرضا عيوضي از تهران
۱۰. «ستارگان زير باران» به کارگرداني سارا نامجو از تهران
۱۱. «عقل سرخ» به کارگرداني حسين مرادي زاده از تهران
۱۲. «خانه صورتي» به کارگرداني نازيلا رجائيه از تهران
۱۳. «هميشه گمشدهاي هست» به کارگرداني مسعود صفري از تهران
۱۴. «هبوب» به کارگرداني مهسا ساماني از تهران
۱۵. «بالا» به کارگرداني رعنا حجازي از اردبيل
۱۶. «پاپيتال» به کارگرداني نرگس ذاکري از کرج
بخش تجربي:
۱. «هويت» به کارگرداني هادي نصيري از ميانه
۲. «تنگ» به کارگرداني نرگس شريعتي از يزد
۳. «آداپت» به کارگرداني کمال کچوييان از تهران
۴. «ايدههايي براي مردن» به کارگرداني روزبه کاظمي نشاط از تهران
۵. «اکسيژن سرخ» به کارگرداني ابراهيم پرکاري و علي آسترکي از تهران
۶. «زنجير» به کارگرداني اميد اديب پور از تهران
۷. «روح» به کارگرداني سامان خيرانديش از لاهيجان
۸. «مردي بدون رنگ» به کارگرداني مرتضي رشيد از کرج
۹. «خواب» به کارگرداني مهدي حاجي حسيني از قم
۱۰. «آلترناتيو» به کارگرداني داود عباسي از کرج
۱۱. «هيپوناترمي» به کارگرداني سارا محمدي از تهران
۱۲. «خلوص» به کارگرداني نهال اميري از تهران
۱۳. «ققنوس» به کارگرداني فرزين نوبراني از تهران
۱۴. «پانيک» به کارگرداني مرتضي فرهادنيا از تهران
۱۵. «ما دانيم قدر ما؟» به کارگرداني بهروزعباسي دشتي از بندرعباس
۱۶. «اکسپو پاندميک» به کارگرداني فرهاد دل آرام از تهران
۱۷. «ميمسيس» به کارگرداني اميرحسين بيوک آقازاده از تهران
۱۸. «زيستن» به کارگرداني محسن سلماني از شيراز
۱۹. «وارونگي» به کارگرداني خسرو شيري از اسلامشهر
۲۰. «ناجور» به کارگرداني وحيد مباشري از شيراز
۲۱. «تابو» به کارگرداني مهدي تنگستاني از بندر ريگ
۲۲. «انباشتگي» به کارگرداني سيدفرهاد نجفي فرد از الوند
۲۳. «دست» به کارگرداني عابدين رمضاني از بوشهر
۲۴. «اگر اين فيلم را ميبينيد هنوز زنده ايد» به کارگرداني اميد کريم مقدم از زاهدان
۲۵. «سراب» به کارگرداني محبوبه کلايي از قم
گفتني است سي و هفتمين جشنواره بينالمللي فيلم کوتاه تهران به دبيري سيدصادق موسوي از ۷ آبان با برگزاري نشستهاي تخصصي «۳۷-۲۰» آغاز ميشود.