خراسان/ شبکه چهار سیما به تازگی پخش سریالی با موضوع زندگی بنیان گذار فاکس نیوز را برای نخستین بار آغاز کرده است؛ سریالی با بازی راسل کرو که این بازیگر به رغم میل باطنی‌اش ایفای نقش در آن را پذیرفته بود.

زمانی که تهیه‌کننده این مجموعه بازی در نقش «راجر ایلز» را به راسل کرو پیشنهاد داد، این هنرپیشه علاقه‌ای به پذیرفتن نقش نداشت، با این حال وی پس از مطالعه فیلمنامه‌ آن را اثری صادقانه و مجاب‌کننده ارزیابی کرد و حضور در این نقش را پذیرفت. این هنرپیشه پیشتر در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود بازی در نقش رئیس سابق فاکس‌نیوز که با عقاید سیاسی خودش فاصله داشت، کار مشکلی بوده است.

راسل کرو در دهه‌های اخیر ساعات بسیاری را در اتاق گریم گذرانده  است اما روند تبدیل شدن او به «راجر ایلز» با تجربه‌های پیشین او در گریم متفاوت بود. او که برای این سریال، گلدن گلوب گرفته، گفته بود روند تکمیل گریم او برای این نقش، در نخستین جلسه  حدود ۷ ساعت زمان برده بود و بعدها در جلسات بعدی این زمان به حدود ۲ ساعت کاهش یافت. اجرای این گریم را آدرین موروت با بیش از ۳۰ سال سابقه گریم برعهده داشت. البته «بلندترین صدا» نخستین همکاری موروت و کرو نبود و این دو پیشتر در دو پروژه دیگر با یکدیگر همکاری داشتند، اما تجربه مینی‌سریال «بلندترین صدا» بود که در پی آن کرو اعلام کرد: «دوست دارم در تمامی پروژه‌ها با موروت همکاری داشته باشم.»

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar