بیست ستون/ حس خوبی است که بدانید در زندگی کسی دوست تان دارد و برای شما ارزش قائل است . وقتی شوهرتان بعد از یک روز کاری سخت به خانه می آید ، سورپرایز کردنش همان حس علاقه و احترام را به او القا می کند . در ادامه ایده هایی را برای سورپرایز کردن شوهرتان مطرح می کنیم ...

سورپرایز کردن شوهرتان به میزان علاقه و سلیقه او بستگی دارد ، حالا این سورپرایز می تواند خرید هدیه یا برنامه ریزی برای یک اتفاق خوب باشد . ایده های مطرح شده بسیار جالب است و اکثر مردها را خوشحال می کند ، پس شما هم این ایده ها را به کار بگیرید تا بتوانید شوهرتان را خوشحال کنید .

شوهرتان را درست کردن غذای موردعلاقه اش سورپرایز کنید

همیشه بهترین راهکار برای خوشحال کردن یک مرد ، درست کردن غذای موردعلاقه اش است. پیشنهاد می کنیم دسر و غذای مورد علاقه اش را قبل از این که به خانه بیاید درست کنید. اگر از آشپزی خوشتان نمی آید قبل از رسیدن شوهرتان غذای مورد علاقه اش را از بهترین رستوران تهیه کنید . یا حتی غذایی درست کنید که او دوست دارد اما به خاطر سخت بودن تهیه آن، مدت زیادی است آن را درست نکرده اید !

شوهرتان را با خرید وسایل الکترونیکی سورپرایز کنید

اکثر مردها به داشتن وسایل الکترونیکی چون موبایل جدید ، ام پی تری ، هدست ، تلویزیون و ... علاقه دارند . بهتر است وسایلی برای او بخرید که پیش از این جملاتی درباره آن از او شنیده اید . بهترین راهکار برای سورپرایز کردن شوهرتان این است که هدیه را در جایی از خانه بگذارید و حرفی نزنید تا خودش وسیله را پیدا کند و خوشحال شود .

برنامه ای برای گذراندن یک شب با دوستانش ترتیب دهید

وقتی شوهرتان به یک مسابقه ورزشی یا یک تفریح خاص علاقه دارد ، بلیط موردنیاز را برای او تهیه کنید تا بتواند همراه با دوستانش خوش بگذراند . البته باید مطمئن باشید دوستانش برنامه را بروز نمی دهند . بهترین روش این است که از دوستانش بخواهید قبل از آمدن شوهرتان به خانه شما بیایند تا وقتی او به خانه رسید سورپرایز شود و با هم به مکان مورد نظر بروند . روش دیگر این است که بلیط را در جایی قرار دهید که جلوی چشمش باشد و از دیدن آن خوشحال شود . یادتان باشد گاهی نیاز است مردها با دوستانش به تفریح بروند و خوش گذرانی مردانه ای داشته باشند .

شوهرتان را با برنامه ریزی یک سفر سورپرایز کنید

شاید برنامه ریزی برای سفر کار سختی باشد اما باید به گونه ای برنامه ریزی شود که مطمئن باشید در آن روزها هیچ کار و برنامه ای ندارید . حتی ممکن است وقتی برنامه سفر را تا لحظه ی آخر مخفی می کنید تا شوهرتان را سورپرایز کنید ، با مخالفت او رو به رو شوید . پس حداقل چهار روز قبل به او بگویید که برنامه یک سفر کوتاه برای آخر هفته دارید و از او سوال کنید در این روزها برنامه خاصی دارد یا نه . البته بهتر است سفر آخر هفته و چند روزه داشته باشید تا باعث خستگی او برای شروع هفته کاری جدید نشود .


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar