نمناک/ در این مطلب به چند مورد کوتاه ولی کارآمد در مورد خصوصیات زوج های موفق می پردازیم:
زوج های موفق تمام خواسته ها و انتظارات و توقعات خود را با کمال احترام و با آرامش تمام به همسر خود بیان می کنند و سعی می کنند کاملأ به صورت منطقی خواسته ها و انتظارات خود را قبل از ازدواج با یکدیگر در میان بگذارند و از همان ابتدا به حل و فصل خواسته های خود به طور منطقی بپردازند.
زوج های موفق هیچگاه سعی نمی کنند استقلال یکدیگر را از بین ببرند و حتمأ یک زمانی را برای یکدیگر قائل می شوند تا به خود و قعالیتهای شخصی خود بپردازند و این باعث می شود تا زوجین خسته نشده و همیشه شادابی زندگی خود را حفظ کنند.
زوج های موفق سعی می کنند اطلاعات خود را افزایش دهند تا بتوانند به راحتی به حل و فصل اختلافات خود بپردازند یعنی روشهای حل اختلاف را می آموزند بدین ترتیب در مورد اختلافات خود با یکدیگر مذاکره کرده تا به نتیجه ای معقول دست پیدا کنند.
زوج های موفق سعی می کنند با یکدیگر رشد پیدا کنند و سعی می کنند هرچند وقت یکبار زندگی خود را مورد بررسی قرار داده و در مورد میزان رضایت همسر از زندگی مشترک خود آگاه شوند و برای حل مشکلات و کاستی ها تلاش می کنند تا همیشه هر دو احساس رضایت کافی داشته باشند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar