روزچین/ برای داشتن یک گریم صورت عروس خیره کننده و طبیعی باید یکسری اصول را بدانید و بکار ببرید. روزچین عروس خانم‌ها و آرایشگران را به خواندن این مقاله و تماشای ویدئوی آموزشی دعوت می‌کند. با ما همراه باشید…
برای رسیدن به یک آرایش خیره کننده و اروپایی، یک سایه خالص و صورتی روی پلک‌های خود بکشید، رنگ را در گوشه‌های بیرونی تشدید کنید؛ این کار باعث کشیده و حالت دار شدن چشم‌ها می‌شود. بعد نوبت به کشیدن خط چشم می‌رسد، ریمل، مژه ای ساده اما پُر بگذارید و قاب دور ابرو را بکشید. خط لب بکشید به گونه‌ای طبیعی که لب‌ها را هم درشت‌تر کند و در نهایت از رژ لب استفاده کنید.
سعی کنید تکنیک سایه روشن و کانتور را یاد گرفته و در این کار حرفه‌ای شوید. به کار بردن این تکنیک باعث ظریف‌تر شد بینی، برجسته شده گونه‌ها و رفع نواقص صورت شده و زیبایی‌های چهره را بیشتر نمایان می‌کند.
از رنگ صورتی برای رژ لب و رژ گونه استفاده کنید و کمی سایه قهوه‌ای برای گوشه چشم استفاده کنید.
برای گوشه داخلی چشم‌ها از سایه صدفی یا کرم رنگ استفاده کنید.
روی گونه ها در نهایت از یک رژ گونه براق استفاده کنید.
استفاده از رنگ دودی و برنز برای سایه و رژ گونه خیلی کلاسیک و مختص سلیقه‌های منحصر به خودش است. استفاده از رنگ طلایی برای این سبک آرایش را جذاب‌تر خواهد کرد.
سعی کنید یک روز قبل از عروسی صورت خود را لایه برداری کنید تا صورت از سلول‌های مرده پوست تمیز شود و کرم پودر بهتر روی پوست بنشیند و آرایش تمیز و طبیعی از آب در آید.

اگر می‌خواهید از لنز رنگی استفاده کنید، اطمینان حاصل کنید که چشم‌ها به لنز حساسیت نشان نمی‌دهند، اگر نمی‌دانید روز قبل به پزشک مراجعه کرده و از قطره چشمی ضد حساسیت استفاده کنید.