روزچین/ با فرارسیدن سالِ نو معمولا جشن‌ها و مراسم هم شروع شده و افراد سعی می‌کنند که در روزهای تعطیل سال جشن‌های خود را برگزار کنند. البته برگزاری جشنی مثل عقد یا عروسی در این موقع از سال شاید زیاد خوشایند مهمان‌هایی که دعوت می‌شوند نباشد. خانم‌ها در بحبوحۀ خرید لباس بیرونی باید به فکر ست‌ زنانه مجلسی با رنگ سال هم باشند. اگر شما دوست دارید لباس مجلسی خود را مطابق با رنگ سال بپوشید، این مقاله از روزچین حسابی به کارتان می‌آید. مدل‌های شیک مجلسی با تِم رنگ بنفش را در ادامه این مطلب خواهید دید.

چه مدل ست‌ زنانه مجلسی با رنگ سال را خریداری کنم؟
معمولاً خانم‌ها برای خرید لباس مجلسی به میزان نسبتی که با میزبان دارند توجه کرده و مدلی درخور آن مجلس را می‌پوشند. البته بعضی از مدل‌های ست‌ زنانه مجلسی با رنگ سال، طوری هستند که مناسب برای هر نوع مراسمی بوده و به‌این‌ترتیب آن لباس را می‌توانند بارها برای مجالس مختلف تن کنند؛ البته این سبک‌ها را که در انواع رنگ‌های بنفش با تُناژ مختلف هستند می‌توانید با لباس‌های دیگر نیز که با رنگ بنفش جور در می‌آیند، سِت‌ کرده و استایل جدیدی را تشکیل دهید. در ادامه با نحوۀ ست کردن این مدل لباس‌ها آشنا خواهید شد.
رنگ مشکی و سفید با هر رنگی جور در‌می‌آیند، اگر می‌خواهید بنفش را با رنگی ست کنید که نتیجه کارتان رضایت‌بخش باشد، از این دو رنگ استفاده کنید. در مدل‌های بالا برای پیراهن بنفش از کیف و کفش مشکی جیر استفاده کرده و ست شیکی را تشکیل داده است. برای تکمیل شدن استایلتان اکسسوری‌ها را از قلم نیندازید.
رنگ طوسی هم از آن‌دسته رنگ‌هایی است که ترکیب جالبی را با بنفش تشکلی می‌دهد.
اگر به‌دنبال ست‌ زنانه مجلسی با رنگ سال هستید که در عین زیبایی، پوشیده باشد – و در آن احساس راحتی کنید – روزچین دو مدل بالا را به شما پیشنهاد می‌کند. برای اینکه مدل دلخواه لباس مجلسی خود را داشته باشید پیشنهاد می‌کنیم پارچه را خودتان تهیه کنید و از خیاطتان بخواهید یکی از این مدل‌ها را برایتان بدوزد. وقتی از سبک لباس چند تیکه استفاده می‌کنید، می‌توانید بعدها هر کدام از آن‌ها را با سایر پوشاکتان ست کنید و استایل جدیدی را داشته باشید. روزهای بهاری‌تان سبز و شاد…