روزچین/ دنیای مد و زیبایی برای خانم‌ها به مو و پوست و آرایش و لباس ختم نمی‌شود! یکی از ملاک‌های زیبایی برای خانم‌ها ناخن است. امروز می‌خواهیم شما را با جدیدترین مدلهای فرنچ ناخن آشنا کنیم. امیدواریم خانم‌های خوش‌سلیقه و سخت‌پسند از این مطلب خوش‌شان بیاید.
برای داشتن ناخن‌هایی زیبا باید ابتدا به آنها رسیدگی و مراقبت، کنیم. معمولا برای مراقبت از ناخن‌ها توصیه می‌شود، در هنگام انجام کارهای منزل حتما از دستکش استفاده کنید. ناخن‌ها را چرب کنید و در صورت لزوم با مشورت پزشک قرص‌های مکمل و ویتامین مصرف کنید. اگر به دنبال مدل فرنچ ناخن جدید و زیبا هستید با ما همراه باشید!

اصول لاک زدن ناخن‌ها
در ابتدا باید ناخن هایتان را تمیز کنید. اگر آثار لاک از قبل روی ناخن هایتان مانده آنها را پاک کنید. حتی اگر ناخن هایتان تمیز است، توصیه می‌کنم با پد لاک پاک‌کن، ناخن هایتان را مجددا تمیز کنید. اینطور مطمئن می‌شوید که هیچ اثری از چربی روی ناخن هایتان باقی نمانده است. و بجای اینکه لاک به چربی ها بچسبد، دقیقا به ناخنتان خواهد چسبید.
پیش از اینکه لاک زدن اصلی را شروع کنید، یک لایه را برای زیرسازی، به ناخن هایتان بزنید. این کار نه تنها باعث خواهد شد دوام لاک بیشتر شود، بلکه از زرد شدن ناخن‌هایتان نیز جلوگیری خواهد کرد. یادتان باشد، همیشه دو لایه لاک ناخن بزنید. حتی اگر رنگ لاکتان تیره بود، دو لایه را حتما رنگ کنید.
لایه‌ی دوم را فقط در صورتی که لایه اول کاملا خشک شد، بزنید. لاک را در لایه‌های نازک به ناخن‌تان بمالید. لایه‌های ضخیم مستعد خراشیده شدن هستند.
برای اینکه در کنده شدن لاک در لبه‌های بیرونی ناخن‌تان مقاومت بیشتری ایجاد کنید، پس از لاک زدن نوک ناختان، کمی هم زیر ناخن‌ها را لاک بزنید. با این کار پوششی برای لبه‌ی ناخن هایتان ایجاد کرده‌اید که باعث ایجاد تأخیر در خراشیده شدن لاک خواهد شد.
اگر زمان بیشتری هم دارید می‌توانید روی لاک ناخن‌تان، یک لایه‌ی بی‌رنگ نهایی را بزنید. این لایه نهایی نه تنها یک لایه‌ی محافظتی اضافه برای لاک‌تان ایجاد می‌کند، بلکه ناخن‌تان را درخشان خواهد کرد. با این کار زیبایی و مقاومت کار را با هم خواهید داشت.
همچنین می‌توانید پس از اینکه لاک زدید، ناخن‌هایتان را در آب خیلی سرد فرو کنید. سرما باعث خواهد شد تا لاک، سفت و مقاوم شود. سعی کنید همیشه دستان و مخصوصا پوست اطراف ناخن‌هایتان را با کرم مرطوب کننده، مرطوب نگه دارید.