نمناک/ شاید شما هم جزو والدینی باشید که به زودی یک عضو کوچک به خانواده تان اضافه میشود و در حال تدارک اتاقی دوست داشتنی و کودکانه برای او هستید, قطعا دوست دارید زیباترین اتاق را برای نوزاد دلبندتان طراحی و دیزاین کنید پس با این مطلب از نمناک همراه ما باشید.

رنگ اتاق نوزاد
برای اتاق نوزاد دیگر رنگ های صورتی و قرمز استفاده نمیشود بهترین طراحان دکوراسیون رنگ های خنثی را پیشنهاد میکنند که فوق العاده شیک هستند, نمونه اتاق هایی که در ادامه مشاهده میکنید از رنگ های خنثی در آن ها استفاده شده است که بینهایت زیبا هستند. رنگ هایی مانند طوسی, سفید و مشکی, قهوه ای, آبی تیره و روشن.
در اتاق نوزادان نحوه چیدمان عروسک ها و وسایل بازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است, تزیین اتاق به وسیله عروسک ها صورت میگیرد و باید در چیدمان آن ها با سلیقه و حرفه ای عمل کنید. سعی کنید از عروسک های مختلف در سایز های ریز و درشت در اتاق استفاده کنید و آن ها را به صورت خلاقانه بچینید.

تزیین دیوار
دیوار اتاق نوزاد را به حال خودش باقی نگذارید, دیوار ها حتما باید تزیین شوند و نباید ساده باشند. برای تزیین اتاق نوزاد ایده های متنوعی وجود دارد میتوانید مانند تصویر زیر دیوار را نقاشی کنید و از شلف های دیواری خوشگل استفاده کنید همچنین میتوانید با کاغذ رنگی و وسایل تزیینی دیگر دیوار اتاق نوزاد را دیزاین کنید.

چیدمان و دیزاین اتاق نوزاد
مدل اتاق های نوزاد که در این مطلب مشاهده کردید برگرفته از ترندهای سال هستند که توسط دکوراتورهای حرفه ای طراحی شده اند. اگر میخواهید اتاق نوزادتان را امروزی و مدرن طراحی کنید میتوانید از آن ها ایده بگیرید.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar