چاره‌ چی/ خانم ها موجودات حساسی هستند حتی اگر قوی و مستقل باشند. در این مطلب چیزهایی که زنان نباید به خاطرشان هیچ وقت احساس گناه کنند را آورده ایم.

برای نه گفتن: نباید برای نه گفتن به کسی احساس گناه کنید. حتما دلیلی برای این کار داشته اید.
برای دوست داشتن کارهای مردانه یا زنانه: به یاد بیاورید که این زندگی شما است و شما تصمیم می گیرید که چه کسی می خواهید باشید. دلیلی برای مکانیک نبودن یا بافنده نبودن نیست.
برای آرایش نکردن:اگر از آرایش خوشتان نمی آید لازم نیست آن را به صورتتان بزنید. تصمیم با خودتان است.

برای انتخاب های غذایی: اگر گوشت نمی خورید و گیاه خوار هستید این انتخاب شما است. هیچ کس نباید برای انتخاب های غذایی خودش احساس گناه کند.
برای تفریح کردن:تا می توانید تفریح کنید و به فکر حرف زدن مردم نباشید.
برای کمی خودخواه بودن: کمی خودخواه بودن چیز بدی نیست. مثلا خوب است که مقداری زمان را صرف خودتان کنید و از کار،دوستان، خانواده و دیگر وظایف فاصله بگیرید.
برای داشتن احساسات: همه انسان ها احساسات دارند.بعضی اوقات شما نیاز به گریه کردن یا خندیدن دارید. از غمگین  بودن، عصبانی بودن، ناامید بودن و بی تفاوت بودن شرمگین نشوید.
برای احتیاج به کمک داشتن: هر زنی حداقل یک بار در موقعیتی بوده که نیاز به کمک داشته اما به دلیل خجالت کشیدن نمی تواند درخواست کمک کند. کمک گرفتن چیز بدی نیست و نباید به خاطرش خودتان را ناراحت کنید.
برای داشتن یک نظر متفاوت: نظر شما محترم است و برای خودتان است و کسی نباید نظرتان را مسخره یا زیر سوال ببرد. لازم نیست به خاطر اعلام یک نظر احساس گناه یا شرمساری کنید. مگر این که نظرتان به حالت بی ادبی و توهین گفته شده باشد.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar