پارسه گرد/ طراحی دکوراسیون آشپزخانه تاثیر زیادی در زیبایی خانه شما دارد و می تواند روحیه شما را به خوبی تغییر دهد.


آشپزخانه تمشکی و گردویی
دیوارهایی به رنگ تمشکی تند و کابینت های گردویی، به این آشپزخانه بی‌نظیر حالت پر جنب و جوشی بخشیده است. طراحی سنتی کابینت‌ها نشان می‌دهد که با تغییر رنگ دیوار‌ها می‌توان ظاهر کلی آشپزخانه را به روز کرد. لوازم تزئینی سبز رنگ، تضاد رنگی بسیار خوبی با رنگ دیوار‌ها ایجاد کرده و این طراحی را با هم هماهنگ ساخته است.

آشپزخانه کرم مدرن
کابینت‌های کرم روشن براق، به این آشپزخانه کوچک ظاهری روشن و جادار بخشیده است و در عین حال لوازم و استیل‌های ضد زنگ به کار رفته در آن، به این حس جادار بودن آشپزخانه می‌افزاید. کاشی‌های صیقلی کف و سطح کابینت‌های منعکس کننده نور، این طراحی معاصر را تکمیل می‌کند.

دکوراسیون آشپزخانه ییلاقی مدرن
ترکیب سنتی سطح کار کابینت‌های چوبی و کاربرد لوازم با رنگ‌های بادامی - شکری به این آشپزخانه ظاهری ییلاقی بخشیده است. کف سرامیکی آن بسیار مناسب خانواده‌ای پر مشغله است و درهایی که به سمت باغچه باز می‌شوند، این فضا را دو برابر جادار‌ نشان می‌دهند.


آشپزخانه‌ای شیک و پیشرفته
برای داشتن ظاهری معاصر، کابینت‌های سفید ساده با سطح کار گورخری صیقلی ترکیب شده و ظاهری شیک فراهم نموده‌اند. یک دیوار قرمز روشن، رنگ برجسته‌ای به آن داده در حالی که کاشی‌های آجری مشکی، ظاهر به روز آن را حفظ کرده‌اند.

میز صبحانه خوری آشپزخانه
با متصل کردن ۲ کابینت قفسه دار به یکدیگر و گذاشتن صفحه کار روی آن‌ها، محفظه‌ای برای انبار کردن وسایل‌تان بسازید که قابلیت دسترسی آسان به ظروف آشپزخانه را نیز داشته باشد. از سبد برای نگهداری اشیاء کوچک استفاده کنید تا ظاهر مرتبی داشته باشند. با رنگ آمیزی یک دیوار به رنگ لیمویی روشن، به آشپزخانه گرمی و روح ببخشید.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar