نمناک/ روتختی تکمیل کننده دکوراسیون اتاق خواب عروس و داماد است, انتخاب مدل روتختی از بین مدل های جدید و شیک امروزی برای عروس خانم ها سخت شده است. روتختی در زیبایی تخت و اتاق خواب تاثیر بسزایی دارد پس باید در انتخاب آن حساس بود, روتختی عروس باید از بین مدل های مد روز و لاکچری انتخاب شود که نمونه هایی از آن ها را برایتان در ادامه جمع آوری کرده ایم.
روتختی یکی از عناصر کلیدی اتاق خواب است که میتواند ظاهر اتاق تان را از این رو به آن رو کنید, فقط حواستان باشد که روتختی باید با رنگ رکوراسیون اتاق خواب ست باشد. اگر شما هم جزو عروس خانم هایی هستید که در حال تکمیل جهیزیه تان میباشید و هنوز مدل روتختی شیکی پیدا نکرده اید بهتر است از مدل روتختی های سال 2018 دیدن کنید و ایده بگیرید.
رنگ روتختی عروس هرچه روشن تر باشد زیباتر است از رنگ های تیره برای روتختی عروس استفاده نکنید, بهترین رنگ ها برای روتختی عروس صورتی, کرمی, بنفش و آبی فیروزه ای هستند.
انتخاب طرح روتختی عروس بستگی به سلیقه شما دارد میتوانید از طرح های ساده, گل گلی, کلاسیک و... بهره ببرید. اگر اتاق خواب تان کوچک است بهتر است سراغ طرح های ساده تر بروید تا اتاق تان را دلباز تر نشان دهد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar