بیتوته/ دیزاین سرویس بهداشتی یکی از مسائلی است که این روزها در دکوراسیون داخلی جایی برای خودش پیدا کرده است. در این مقاله دو روش ساده و در عین حال جالب برای دیزاین سرویس بهداشتی عروس به شما پیشنهاد می دهیم.

_ دیزاین سرویس بهداشتی با گیاهان همیشه سبز
یکی از ایده ها برای دیزاین سرویس بهداشتی استفاده از گیاهان همیشه سبز و بدون دردسری مانند کاکتوس و ... است. می توانید از گلدان های کوچک و بزرگ در قسمت های مختلف سرویس بهداشتی تان ( لبه روشویی، بالای سیفون توالت فرنگی، طاقچه دیواری سرویس بهداشتی و یا حتی سقف سرویس بهداشتی ) استفاده کنید.
این روزها بیشتر سرویس های بهداشتی به دلیل کوچک بودن و داشتن نور بیشتر به رنگ سفید دکوراسیون می شوند و به همین دلیل پیشنهاد می کنیم از گلدان هایی با رنگ های تند و تیره استفاده کنید. گلدان های حصیری هم یکی از بهترین پیشنهادات هستند.
در ادامه چند مدل دیزاین سرویس بهداشتی با گیاهان سبز را برای شما گردآوری کرده ایم.

_ دیزاین سرویس بهداشتی با گل های طبیعی
یکی دیگر از ایده ها برای دیزاین سرویس بهداشتی استفاده از گل های طبیعی رنگارنگ است. اکنون فصل بهار است و شما می توانید گل های رنگی بسیاری در گل فروشی ها و طبیعت بیابید. پیشنهاد می کنیم این گل ها را در گلدان های بلوری و چینی سفید قرار دهید. بهترین مکان هم برای قرار دادن این گلدان ها، روی طاقچه دیوار سرویس بهداشتی است تا وقتی خودتان را در آینه تماشا می کنید، دیدن این گل های رنگارنگ هم به شما روحیه می دهد.
در ادامه چند مدل دیزاین سرویس بهداشتی با گل های رنگارنگ را برای شما گردآوری کرده ایم.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar