مجله قرمز/ شاید مهم‌ترین فاکتور در طراحی ناخن، انتخاب رنگ لاک باشد و رنگ لاک ناخن در تابستان نیز معمولا شرایط خاصی دارد. بیشتر افراد ترجیح می‌دهند در این فصل از رنگ‌های شاد و روشن برای آرایش ناخن‌های خود استفاده کنند و بر جذابیت و چشمگیری آن‌ها بیفزایند. اما اگر شما جزو افرادی هستید که رنگ‌های تند و شاد را دوست ندارند می‌توانید از طیف ملایم‌تر آن‌ها که به رنگ‌های پاستل معروف هستند استفاده کنید. در این بخش تعدادی از این رنگ‌ها را که جزو رنگ‌های محبوب و مد روز هستند به شما معرفی می‌کنیم.
لاک به رنگ زرد قناری: لاک زرد جزو رنگ‌هایی است که محبوبیت زیادی ندارد و بیشتر افراد به دلیل جلب توجه بیش از حد این رنگ از آن استفاده نمی‌کنند. اما اگر شما جزو علاقمندان به این رنگ زیبا هستید می‌توانید از این رنگ به عنوان لاک ناخن در تابستان استفاده کنید و ناخن‌های خود را زیباتر کنید. البته توجه داشته باشید که رنگ زرد با پوست‌های تیره و گرم سازگارتر است و افرادی که پوست روشن یا سرد دارند بهتر است از رنگ‌های دیگری برای آرایش ناخن‌های خود استفاده کنند.
رنگ پرتقالی برای لاک ناخن در تابستان: رنگ نارنجی هم جزو رنگ‌هایی است که زیبایی و چشمگیری خاصی دارد و به همین دلیل کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما این رنگ یک رنگ اختصاصی برای فصل تابستان است و شما می‌توانید از طیف‌های مختلف نارنجی مثل پرتقالی و نارنجی پاستل برای تزئین ناخن‌های خود در این فصل استفاده کنید و حال و هوای پرتقالی به ناخن‌های خود بدهید. این رنگ هم جزو رنگ‌های گرم و روشن است که با رنگ پوست گرم و تیره هماهنگی بیشتری دارد.
لاک پاستل به رنگ یاسی: رنگ بنفش رنگ سال ۲۰۱۸ است اما رنگ یاسی به عنوان طیف پاستل این رنگ محبوبیت بیشتری نسبت به بنفش خالص پیدا کرده است و این رنگ زیبا را همه جا می‌توان دید از دنیای مد و زیبایی گرفته تا لاک ناخن. این رنگ لاک زیبا نزدیک به رنگ‌های خنثی است و به همین دلیل تطبیق پذیری بالایی دارد و بیشتر افراد می‌توانند آن را روی ناخن‌های خود به کار ببرند که کسانی که پوست سرد یا روشن دارند و چه کسانی که پوست آن‌ها گرم یا تیره است.
لاک پاستل به رنگ پسته‌ای: طیف پاستل رنگ سبز را با نام رنگ پسته‌ای می‌شناسیم. این رنگ جذاب و ملایم از رنگ‌های پرطرفدار در لاک ناخن محسوب می‌شود که در فصل تابستان می‌تواند زیبایی خاصی به ناخن‌های شما بدهد. شما می‌توانید این رنگ را به تنهایی و یا همراه با رنگ‌های دیگر برای آرایش ناخن‌های خود به کار ببرید و مانیکور تابستانی خود را بسازید.
رنگ صورتی رنگ محبوب لاک ناخن در تابستان: کمتر کسی را می‌توان یافت که رنگ صورتی جزو رنگ‌های محبوب او برای لاک ناخن نباشد. این رنگ ملایم، زنانه و دلپذیر که جزو رنگ‌های پاستل به شمار می‌رود در همه فصل‌ها قابل استفاده است و شما با هر رنگ پوستی می‌توانید از آن برای آرایش ناخن‌های خود استفاده کنید.
لاک آبی آسمانی: آبی محبوب‌ترین رنگ است و طیف پاستل آن یعنی آبی آسمانی هم جزو محبوب‌ترین رنگ‌ها برای لباس، آرایش و از جمله آرایش ناخن است. این رنگ بیشتر برای کسانی مناسب است که پوست سرد دارند اما همه افراد حتی کسانی که پوست تیره هم دارند می‌توانند از لاک آبی آسمانی برای تزئین و آرایش ناخن‌های خود استفاده کنند.
رنگ‌های قهوه روی ناخن‌های شما: یکی از ایده‌های کاملا جدید و جذاب برای رنگ لاک ناخن، رنگ‌های قهوه است. کمپانی Nails Inc اخیرا با ارائه نسخه محدودی از محصولات جدیدش این ترند را به دنیای لاک‌ها معرفی کرده است. این مجموعه شامل چهار رنگ از خانواده قهوه است که در رنگ‌های قهوه خالص، شیرقهوه، اسپرسو و یک رنگ متالیک جذاب وارد بازار شده است. این رنگ‌ها جزو تطبیق پذیرترین رنگ‌ها برای لاک ناخن هستند و شما در هر موقعیت و هر فصلی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.