نمناک/ حنابندان مراسم شیرینی است که معمولا شب قبل از عروسی برگزار میشود و برای عروس و داماد بسیار با اهمیت است و چیزی کم از مراسم عروسی ندارد, عروس خانم در جشن حنابندان باید لباس مجلسی شیک و برازنده ای بپوشد که او را در این مراسم منحصر به فرد جلوه دهد.

لباسی که برای حنابندان انتخاب میشود بهتر است بلند باشد و کار شده, پیراهن حنابندان عروس هم میتواند پف دار باشد و هم مدل ماهی این دیگر بستگی به سلیقه عروس خانم دارد. یکی از بهترین رنگ ها برای لباس حنابندان عروس رنگ قرمز است که حسابی جلب توجه میکند رنگ های دیگر مانند صورتی, سبز, آبی نیز انتخاب های خوبی هستند.

لباس حنابندان در انواع آستین دار, دکلته , یقه دلبری, یقه ایستاده, دامن پفی, آستین کلوش , مدل ماهی و ... وجود دارند که در این بخش از نمناک نمونه هایی از انواع مدل لباس جنابندان را برای عروس خانم های خوش سلیقه جمع آوری کرده ایم .

اگر مراسم حنابندان تان نزدیک است و شما هنوز لباس دلخواه تان را پیدا نکرده اید میتوانید از این مدل لباس های شیک ایده بگیرید و اگر نمونه آن ها را پیدا نکردید میتوانید عکس آن را به خیاط نشان دهید تا مانند آن را برایتان بدوزد.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar