پارسه گرد/ روش چیدمان، دکوراسیون داخلی منزل و طراحی حرفه ای دکور منزل در هر کشور و فرهنگی متفاوت است. چه عواملی در روش چیدمان خانه میتواند به آرامش و راحتی بیشتر ما کمک کند؟ و چرا زمانی که به برخی از خانه ها وارد میشویم احساس بهتری پیدا میکنیم ؟
در خانه هایی که انرژی مثبت را احساس میکنیم و آرامش بیشتری داریم و یا خاص بودن خانه، توجه ما را جلب میکند، جزئیاتی در دکوراسیون وجود دارد که گاهی ما از آن غافلیم.
رنگ بندی و تناسب رنگ ها با یکدیگر ، انتخاب مبلمان، اکسسوری ها، کیفیت، سبک لوازم دکوری و مدل چیدمان آنها بسیار تاثیرگذار در فضای ما هستند. در مرحله اول، لوازم دکوری اصلی مانند مبلمان، میزنشیمن، ست صندلی و میز ناهارخوری را بایستی با دقت انتخاب کنید. سایز مبلمانی که با فضای شما متناسب است را در نظر بگیرید و تصمیم بگیرید که دقیقا مجموعه لوازم دکوری شما چگونه کنار هم قرار خواهند گرفت.
رنگ کاناپه خود را انتخاب کنید و تعیین کنید که چه شکلی از کاناپه با اتاق نشیمن شما هماهنگی دارد. در مورد متریال های مورد استفاده در لوازم منزل تحقیق کنید.
یک سبک مختص به خود انتخاب کنید که دکوراسیون منزل شما را کامل کند.
با اکسسوری های کوچک خانه خود را تزیین کنید. نقش و طرح را در قالب های گوناگونی می توانید استفاده کنید، اما اگر شما یک تازه کار و کمی محتاط هستید، سعی کنید رنگ و نقش را از طریق اکسسوری های کوچک مانند کوسن، پاف،پارچه کلاهک آباژور، لوستر مدرن، پرده و یا قالیچه / فرش، داخل فضای خود بیاورید. در این صورت نقوش تاثیر غالب نخواهند داشت و براحتی قابل تعویض هستند و زمانی که احتیاج به یک تغییر دارید، میتوانید آن ها را جایگزین کنید. اکسسوری های تزئینی ارزان ترین راه برای عوض کردن چهره یک اتاق هستند و نقش کلیدی در دکوراسیون داخلی خانه دارند.
مهمترین موارد تاثیر گذار برای داشتن یک خانه خاص و دوست داشتنی ، انتخاب محصولات با کیفیت برای اکسسوری منزل است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar