زیبامون/ اگر سن 30 سالگی خیلی براتون ترسناک و عجیبه، بعد از خوندن مقاله ی زیر دیگه نیست! اگر فکر می کنین که پیر شدین این مطلب رو از دست ندین.

استفاده از کاغذهای جذب کننده چربی به جای پودر
اگر با اولین چرب شدن قسمت T صورتتون می خواین از پودر استفاده کنین بهتره که دست نگه دارین، به جای لایه لایه کردن آرایش صورت که می تونه خطوط رو بدشکل نشون بده بهتره از کاغذ و دستمال های جذب کننده چربی استفاده کنین.

استفاده هوشمندانه از هایلایتر
بهتره که از هایلایتر – به خصوص پودری – فقط در استخوان بالای گونه و گیجگاه استفاده کنین و به جای زدن به گوشه ی داخلی چشم، در زیر کرم پودر ازش استفاده کنین تا به پوستتون درخشش جذاب تر و طبیعی تری بده و همچنین خطوط صورت رو هم محو کنه.
همچنین از هایلایتر در استخوان زیر ابرو استفاده کنین که باعث بشه ابروها لیفت کنن و صورت بازتر و کشیده تر نشون داده بشه.

کانسیلر زدن در کنار بینی و لب
حتما خطوطی که از بینی به سمت گوشه های لب میرن رو دیدین – خطوط خنده – و در بیشتر پوست ها این خطوط با افزایش سن تیره تر و واضح تر میشن، پس بهتره که کمی کانسیلر رو همیشه در این نواحی بزنین. کانسیلر های رنگی، راهنمای کامل کاربرد در آرایش صورت

استفاده از کانسیلر شاین دار به جای مات
وقتی که نوبت به استفاده از کانسیلر میرسه، به جای کانسیلرهای مات و کدر، از کانسیلرهایی استفاده کنین نور رو انعکاس میدن، این مدل لوازم آرایش تیرگی رو به خوبی کمرنگ می کنن.
همچنین یادتون نره که کانسیلر رو زیر چشم و به خصوص زیر گوشه ی داخلی چشم بزنین چون با افزایش سن تیرگی بیشتری پیدا می کنه.

قسمت های ناموزون و زاویه دار رو گرد کنین
با افزایش سن صورت حالت زاویه دار نسبتا ناموزونی میگیره که به همه نمیاد، به همین دلیل بهتره که با آرایش کمی گردش کنین: رژگونه رو به صورت گرد بزنین و یا خط لب رو کمی ملایم و گرد بکشین.

مراقبت از پوست مناسب
از روتین مراقبت از پوست مناسب با جنس و نوع پوستتون نه فقط در شب بلکه در تمام طول روز استفاده کنین. مراقب باشین که پوست همیشه آبرسانی شده و مرطوب باشه.

از تناژ رنگی گرم تر استفاده کنین
به صورت عمومی با افزایش سن پوست کدر و مات میشه، بنابراین اضافه کردن اندکی رنگ های گرم به سالم و شاداب نشون دادن پوست خیلی کمک می کنه.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

کل ايرانو مثل کف دستت بلد باش
بلد آگهی