بیتوته/ همه ما می دانیم که با پایان یافتن تعطیلات و شروع فصل پاییز، بهتر است برای جمع آوری ریخت و پاش تابستانی اعضای خانواده و تغییر چیدمان اتاق محصلین خانه، دکوراسیون منزل را هم تغییر دهیم.
تغییرات فصلی و پایان یافتن ایام تعطیل مخصوصا فرا رسیدن روزهای مدرسه، برای ما از بسیاری جهات الهام بخش است و علاوه بر حس تازگی و نشاط، باعث می شود تا با تغییر چیدمان اتاق های خانه ایده ها و طرح های خلاقانه ای به ذهن شما و فرزند محصل تان برسد.
البته، همیشه خوب است که در زندگی تغییر داشته باشیم، مخصوصا دیزاین منزل با رنگ های جدید و استفاده از کاغذ دیواری های جالب، با توجه به فصل پاییز و زیبایی های این فصل که می تواند در تغییر روحیه ما تاثیر زیادی داشته باشد.
بنابراین، اگر به دنبال روش های فریبنده برای تغییر دکور خانه خود هستید، بهتر است راهکارهایی را مد نظر قرار دهید.
یکی از بهترین راه های تغییر دکوراسیون، حفظ زیبایی آن ها با کمی تغییر است
اگر شما از جمله افرادی هستید که همیشه به دنبال تنوع و تغییر دکوراسیون منزل هستید، به طور یقین هنگام پایان یافتن تابستان و شروع سال تحصیلی هم برنامه مشخصی برای تغییر چیدمان وسایل منزل دارید. یکی از بهترین راه های ممکن، حفظ زیبایی آن ها با کمی تغییر است.
در صورتی که در آغاز فصل، کمی وسایل جدید مخصوصا لوازم التحریر و کتاب و دفتر خریداری کرده اید، بنابراین می توانید با هوشمندی و کمی جابجایی مکان جدیدی برای وسایل فرزند محصل تان بیابید و از چیدمان جدید وسایل خانه هم لذت ببرید.
جالب این است که گاهی اوقات یک میز تحریر و لوستر قدیمی زیبا یا یک مبل راحتی، به آسانی می تواند تغییر زیادی در فضای داخلی منزل شما ایجاد کند. یک درختچه کوچک با گلبرگ های زیبا یا مجسمه های فانتزی کنار کنسول آینه، نمای زیبایی به محیط می دهد

البته درست است که خلاقیت همراه با ارزان ترین دکوراسیون ترفند جالبی برای تغییر چیدمان منزل است؛ اما به خاطر داشته باشید که هر وسیله ای در انبار یا اتاق زیر شیروانی گرد و خاک گرفته در قفسه ها، مناسب دکوراسیون منزل نیست.


در تغییر دیزاین منزل، از قانون یکپارچه سازی استفاده شود
راهکار شما بسیار ساده است: به طور کلی در تغییر چیدمان منزل و دکوراسیون هر فصلی شما می توانید به سادگی آنچه را که در حال استفاده از آن هستید را تغییر دهید و تاثیر عمده آن را به چشم ببینید! مهم این است که در تغییر دیزاین منزل، از قانون یکپارچه سازی استفاده شود.تغییر چیدمان اتاق خواب کودک
برای تغییر چیدمان اتاق خواب کودک بهتر است همیشه از رنگ های رنگارنگ و شادتر استفاده کنید. می توانید پتو، ملحفه و روتختی کودک را تعویض کرده و پارچه های شاد دیگری را جایگزین آن ها کنید.
در این فصل بیشترین تمرکز در تغییرات چیدمان منزل، اتاق کودکی است که به تازگی محصل شده است.
در هر صورت، به وجود آوردن فضایی شاد برای کودک در تمرکز آن برای درس خواندن و روحیه او تاثیر زیادی دارد. همچنین، شما می توانید برای جلوگیری از به هم ریختگی وسایل و لوازم التحریر کودک در اطراف، از یک قفسه های آماده برای این کار استفاده کنید.

تغییر چیدمان اتاق نوجوان دانش آموز
به طور کلی می توان گفت که تغییر چیدمان اتاق نوجوان شاید کمی مشکل باشد. زیرا نوجوانان دختر و پسر حساسیت های خاص خود را در تزئین و چیدمان اتاق خود دارند و بهتر است در این کار با آن ها هم مشورت شود.
از آن جایی که ممکن است اتاق نوجوانان کمی شلوغ به نظر برسد، بهتر است با تغییر این فضای شلوغ و بهره گیری از ایده های جدید، در عین زیبایی و سادگی، به هم ریختگی این فضا را کاهش دهیم تا فضا مناسب درس خواندن شود.
برای تغییر چیدمان اتاق نوجوان پسر، بهتر است از رنگ های آبی و سفید و چیدمانی ساده تر استفاده کرده و برای اتاق نوجوان دختر از رنگ های صورتی و دخترانه با تزیینات دخترانه مخصوص فصل پاییز استفاده شود.
نصب قفسه هایی با طرح های دخترانه و پسرانه برای اتاق نوجوان برای قرار دادن کتاب های درسی و غیر درسی، لوازم التحریر و یا وسایل تزئینی، ایده مناسبی برای ایجاد فضایی جدید و آسایش نوجوان دلبند شما است.
مهم این است که فضای جدید، حس خوبی به فرزندان منتقل کرده و باعث تغییر روحیه و تمرکز آن ها در سال تحصیلی شود.
چیدمان اتاق نوجوان دانش آموز, تغییر چیدمان اتاق نوجوان دانش آموز
در تزئین و تغییر چیدمان اتاق نوجوانان بهتر است با آن ها هم مشورت کنیدتغییر چیدمان اتاق پذیرایی
با تغییر فصل و فرا رسیدن مهرماه و پایان یافتن تابستان، تغییر چیدمان منزل می تواند صورت می گیرد. اتاق پذیرایی به عنوان فضای اصلی منزل، بیشترین نقطه توجه محسوب شده و در تغییر دکوراسیون آن باید دقت و ظرافت خاصی به خرج داد که در عین زیبایی، چیدمان آن طوری نباشد که در هنگام درس خواندن برای فرزندان مشکلی ایجاد شود. صداهایی مثل تلویزیون و گاهی صدای مهمان موجب آزار محصل می شود.
با توجه به برخی راهکارهای ساده، شما میتوانید تنوع زیادی در این فضا ایجاد کنید. در ابتدا، بهتر است از لوازم اصلی شروع کنید. اولین وسیله ای که جلب نظر می کند، مبلمان است. بهتر است اگر قصد تعویض مبلمان را دارید، از مبلمانی با رنگی سازگار با وسایل دیگر خانه استفاده کنید و تغییر فصل توجه نکنید. دکور پاییزی شما می تواند همین وسایل خانه تان باشد، فقط با کمی تغییر.
به این ترتیب، شما به راحتی می توانید، وسایل دیگر را با مبلمان هماهنگ کنید. درسالن پذیرایی یک نقطه مرکزی تعیین کنید تا اصلی ترین وسیله مانند تلویزیون در آن نقطه قرار گیرد. سپس فرش ها را با تقارن، در اطراف پهن کنید. هماهنگی بین چیدمان اتاق پذیرایی می تواند باعث جلوه بخشیدن به آن شود.
به این ترتیب، بقیه لوازم را با نظم خاصی در دورتادور نقطه مرکزی قرار دهید. البته تلویزیون می تواند در گوشه ای از اتاق پذیرایی قرار گرفته و مبلمان در بخش مرکزی قرار گیرد. تمام این موارد به سلیقه شما برمی گردد، اما در نهایت هماهنگی بین وسایل است که به چیدمان آن زیبایی می بخشد.
به علاوه برای ایجاد تعادل بیشتر می توانید از یک وسیله بزرگ دکوری در کنار مبل و وسیله ای کوچکتر در بخش دیگر مبل استفاده کنید. شما با ساده ترین راهکارها می توانید به اتاق پذیرایی خود شکل جدیدی ببخشید.تغییر چیدمان آشپزخانه با وسایل ارزان
آشپزخانه، قلب خانه به شمار می رود و همانطور که شما در سالن پذیرایی احساس راحتی می کنید، به همان اندازه هم محیط آشپزخانه می تواند در ایجاد نشاط و حس راحتی تاثیر داشته باشد. تغییر چیدمان آشپزخانه با چند ترفند ساده و بدون هزینه بالا به راحتی امکان پذیر است.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

کل ايرانو مثل کف دستت بلد باش
بلد آگهی