بیتوته/ برای طراحی دکوراسیون اصولی و بدون خطا باید این قواعد و قوانین را رعایت کنید تا دکوراسیونی که طراحی میکنید مدرن و شیک شود.
۱- نصب تابلو ها و آثار هنری در ارتفاع خیلی بالا
تابلوها و آثارهنری باید در دید عمومی چشم همه افراد قرار بگیرند از نصب آن ها بالاتر از زاویه دید عمومی بپرهیزید.
۲-خرید آنلاین پارچه
سعی کنید از خرید حضوری برای خرید پارچه استفاده کنید زیرا رنگ و نقش پارچه باید از نزدیک احساس و لمس شود.
۳- سرسختانه چسبیدن به انتخاب های غلط
مهمترین خصوصیت برای طراح قابلیت انطباق و انعطاف با تغییرات محیط است پس اگر متوجه شدید انتخاب نادرستی داشته اید آن را پذیرفته و به سرعت برای تغییر آن اقدام کنید .
۴- افراط در استفاده از وسایل جانبی
تا بحال تخت هایی رو دیدید که غرق در بالش و کوسن هستند؟ آن ها برای این مورد مثال خوبی محسوب می شوند فراموش نکنید طراحی باید برای آسایش و راحتی باشد و در شما احساس خوبی ایجاد کند پس از افراط دوری کنید .
۵-تسلیم شدن در برابر استرس
تغییر دکوراسیون کار دشواری است طراحان این روند را خلاقانه و با آرامش سپری می کنند پس تا انجا که می توانید به خودتان مسلط باشید و از این روند لذت برید .
۶-انتخاب رنگ ارزان
رنگ از مهمترین المان های طراحی هر فضایی محسوب میشود و دوام رنگ ها در زیبایی و نوع استفاده تاثیر زیادی دارد پس برای کاهش هزینه ها از رنگ بی کیفیت استفاده نکنید.
۷- انتخاب آینه های کوچک
بسیاری از طراحان از استفاده از آینه های بزرگ وحشت دارند اما دلیلی برای این ترس وجود ندارد زیرا علاوه بر بالا بردن کیفیت محیط فضا را بزرگتر نشان می دهد.
ذاین میتواند یکی از گزینه های طراحان باشد اما تنها راه نیست استفاده از مبلمان بزرگ اما در تعداد محدود می تواند بسیار زیبا و خاص باشد.
۹- ارجحیت کمیت بر کیفیت
فراموش نکنید اگر شما سالی یکبار خرید با کیفیت کنید در طی ۵ سال ۵ کالای خوب خواهید داشت.پس همیشه کیفیت را اولویت کار خود قرار دهید.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید